«

»

Dnes máte druhou šanci vyhrát v Eurojackpotu 10 cest kolem světa

Foto a zdroj: Sazka

Vsadili jste si minulý pátek (29. 1.) plný tiket Eurojackpotu, abyste byli ve hře o 10 cest kolem světa? Jenže žádné balení na cestu se nekoná? Nezoufejte! O stejnou Prémii Eurojackpotu v hodnotě 500 tisíc korun se můžete pokusit už dnes 5. února. Na cesty si s sebou můžete přibalit kapesné – Eurojackpot ve výši 260 milionů korun! Co vy víte, třeba vám začnou takhle tučné výherní výsledky Eurojackpotu říkat pane už dnes večer.

Cestovat začnete, až to bude možné

O to, že dnes v době omezeného cestování vyhrajete „zajíce v pytli”, se bát nemusíte. I Henry z reklamy na Eurojackpot hráče ujišťuje, že cestovat začnete, až to bude možné. Pokud by vám program zajištěný cestovní kanceláří přece jenom nevyhovoval, můžete místo voucheru na cestování upřednostnit peníze. Ty se hodí vždycky, ať už na cesty, nebo na cokoliv jiného. Hrát o 10 cest kolem světa můžete pouze s plným tiketem. Vzhledem k tomu, že i jackpot hlavní hry se pohybuje ve výšce 260 milionů korun, se může sázka za 400 Kč vyplatit.

Hlavně nikde nezapomeňte výhru

Ať už budete cestovat kdekoliv, doporučujeme hlídat si svá zavazadla. To především v případě, pokud v nich povezete cihličky zlata. Nenapadá nás důvod, proč byste to dělali, ale kdyby přece… varovat by vás měl příběh roztržitého cestujícího, který ve švýcarském vlaku zapomněl kufřík se zlatem v hodnotě 170 tisíc eur (to je v přepočtu asi 4,4 milionu korun). Stalo se to v říjnu roku 2019. Sice nevíme, zda nakonec někdo své zlato hledal, v té době však vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že by někdo takové bohatství postrádal. A to i vzhledem k tomu, že byl nález uložený do ztrát a nálezů a začal se odpočítávat přesně vymezený čas (5 let), do kterého bylo možné se o nález přihlásit.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru