«

»

Dnes máte možná poslední možnost ulovit 150milionový bonus Sportky

Foto: 777cz.eu

Dnes, to je v neděli 29. ledna, máte nejspíš poslední možnost pokusit se trefit výherní výsledky Sportky, které by vám přinesly Superjackpot 176 milionů korun. Po dnešním slosování totiž bonus Sportky nejspíš už překročí hranici 150 milionů a odstartuje hru Stokrát milion. Jen připomínáme, že do hry o Superjackpot je potřeba vstoupit s plným tiketem Sportky za 220 Kč a rozhodující je číslo tiketu (nebo internetové sázky).

Bonus je po letní sezóně opět na hranici

Bonus Sportky je po létě 2022 znovu kousek od toho, aby rozpoutal doplňkovou hru Stokrát milion. Respektive dnes 29. ledna máte poslední šanci shrábnout plný Superjackpot ve výši 176 milionů korun. Pokud žádný hráč dnes netipne šest čísel pro první pořadí a poslední sedmé číslo Šance pro kompletní Superjackpot, bude z jackpotu bonusu odebráno 100 milionů a ty budou použity do hry Stokrát milion, kterou Sazka vymyslela přesně pro tyhle případy (s tím se sníží i celkový Superjackpot). Pokud si na to ještě pamatujete, mohl bonus Sportky dříve stoupat až k hranici 250 milionů. Po dosažení hranice z něj bylo odebráno 200 milionů, to se ale začátkem minulého roku změnilo.

Pohádková výhra pro jednoho šťastlivce, nebo milionové drobné pro všechny?

Dnešek tedy ukáže, jestli někdo trefí bonus a s ním i Superjackpot Sportky, který naposledy ve hře padl 31. srpna 2022 (bonus ve výši 117 111 002 Kč a první tah prvního pořadí ve výši přes 38 milionů), nebo jestli opravdu odstartuje hra Stokrát milion, která do hry roztříští milionové drobné pro každého hráče s plným tiketem. Když se tato hra hrála v létě 2022 naposledy, každé slosování (celkem 20x) se losovalo až pět milionářů. Hrát o miliony ze hry Stokrát milion můžete jedině s plným tiketem.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru