«

»

Dnes miliardové mámení v Eurojackpotu, ve Sportce Superjackpot 223 900 000 Kč, v neděli pak ve Sportce milionová mikulášská nadílka!

Foto: Sazka

Pro dnešní slosování je Eurojackpot 1 135 000 000 Kč vysoko, spolu s hráči z dalších sedmnácti zemí se o něj můžete pokusit i vy. Trefit miliardu před Vánocemi, to by byly svátky! Také Sportka se může pochlubit ve švech praskajícím jackpotem. Superjackpot pro dnešní den je 223 900 000 Kč, z toho Bonus je 210 388 936 Kč.

Rok se schyluje ke konci a v Eurojackpotu se Čechům dosud pořádně nepoštěstilo

Co se výherních výsledků Eurojackpotu týče, v prvním pořadí se Čechům letos ještě nepoštěstilo, a to se rok pomalu schyluje ke konci. Dnešní miliardový jackpot by tedy mohl zamířit k vám. Už je to dlouho, co se v Česku ohřál naposledy. Naposled se z částky přes 1,4 miliardy korun radoval Čech 14. června v roce 2019. Tehdy si vsadil přes internet a o pohádkovou výhru se přihlásil hned následující den po slosování. Ještě větší radost měl sázkař, který 15. května roku 2015 trefil zatím nejvyšší výhru v zemi, a to přes 2,466 miliardy korun.

Poslední vysoký jackpot – přes 844 milionů korun vysál z kasičky Eurojackpotu sázkař z Německa poměrně nedávno, a to 15. října.

Ve Sportce dnes hra o 223 900 000 Kč a v neděli mikulášská milionová nadílka

A zase nepadl! Omlouváme se, že se na Sedmičkách tolik opakujeme, může za to ale Sportka, která svůj Bonus drží a nepustí. I když ve středu 1. prosince padl první tah prvního pořadí a s ním přes 9,5 milionu korun, Bonus stále drží. Pro dnešek se vyšplhal na částku převyšující 210 milionů korun. A kdyby výherní výsledky Sportky dneska nevyšly, zlepšit náladu vám může nedělní slosování, kdy ve Sportce milion naděluje Mikuláš… tak snad jste byli hodní! Ale spíše než seznam dobrých skutků vám k milionu pomůže štěstí ve hře a vsazený plný tiket.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru