«

»

Dnes mimořádná Sportka o 58 900 000 Kč

Foto a zdroj: Sazka

Losování v pátek 12. června

Je pátek 12. 6. 2020 a ve Sportce už se pomalu chystají očíslované míčky na večerní mimořádné losování, které proběhne tradičně kolem 20. hodiny. Letos se Sportka mimořádně hraje už po deváté, přičemž během celého roku je plánováno těchto losování minimálně dvacet.

Kolik peněz můžete vyhrát?

Superjackpot Sportky aktuálně dosáhl výšky 58,9 milionů korun. Pokud byste chtěli mít šanci ho získat, nezapomeňte si vsadit plný tiket za 220 korun, to je všech 10 sloupců Sportky spolu s doplňkovou hrou Šance, v níž je mimochodem jackpot 1,25 milionu.

K trefení Superjackpotu pak potřebujete uhodnout všech 6 čísel Sportky (bez dodatkového) + poslední číslo Šance. K trefení jackpotu Šance je nutné uhodnout všech 6 čísel Šance.

Už za pouhou dvacetikorunu si ze Sportky můžete také odnést 7,9 anebo 23,1 milionu v prvních pořadích a 500 tisíc anebo 2,51 milionu v druhých pořadích. Svou sázku nezapomeňte podat nejpozději v den losování do 19:00 hodin. Tak ať to vyjde!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru