«

»

Dnes můžete ve Sportce vyhrát mimo miliony i smart TV!

Foto: Sazka

Lepší podívanou nejen na Mistrovství Evropy ve fotbale, nýbrž i na výherní výsledky Sportky vám nabízí Sportka, ve které můžete dnes 11. června vyhrát kromě milionů také smart TV v hodnotě 30 tisíc korun. Do hry dala Sazka těchto televizí rovnou 24 kusů. Podmínkou vstupu do hry je klasicky plný tiket, za který zaplatíte 220 Kč. Kromě fotbalové prémie je ve hře také superjackpot ve výši 91,9 milionu korun. Sám o sobě je nejšťavnatější první tah prvního pořadí, ve kterém je 35,9 milionu korun.

Už dnes se může rozhodnout, že na fotbal se kouká u vás!

Už dnes můžete kromě milionů ve Sportce vyhrát také fotbalovou prémii v podobě chytré televize v hodnotě 30 tisíc korun. O výhře rozhoduje série čísel na vašem tiketu nebo číslo vaší internetové sázky v případě, že si vsadíte online. Už dnes se tedy může definitivně rozhodnout, u koho se odehraje fotbalová podíváná. Soutěž o chytré televize je tak dalším tematickým zpestřením pro sázkaře. Ti dobře ví, že Sportka drží krok s aktuálním děním, a proto se do hry o miliony sem tam dostane také tematická prémie.

Nemusí zůstat pouze u televize

A protože správný fanoušek sportovních utkání se nezašije jen u televize, hodila by se i milionová výhra ve Sportce na nějaká ta živá utkání. Divili byste se, na jakou částku se může cena vstupenky na sportovní utkání vyšplhat. Tak třeba v roce 2017 se odehrával nejočekávanější boxerský zápas mezi Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem. Za lístky na toto utkání jste mohli utratit klidně i 110 tisíc amerických dolarů (to je dnes v přepočtu přes 2,2 miliony korun). Ve stejném roce jste mohli ještě větší sumu peněz utratit za lupeny na pátou finálovou hru NBA mezi Cleveland Cavaliers a Gold State Warriors. Lístek k sezení vás tehdy klidně vyšel až na 133 tisíc amerických dolarů.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru