«

»

Dnes můžete ze hry Sportka odjet ve Škodě Kodiaq a Superjackpot je 58 milionů korun

Foto: Sazka

Dnes 30. ledna se ve Sportce hraje už třetí hra o prémii Sportky v tomto roce. Tentokrát ze hry můžete odjet ve Škodě Kodiaq. Do jejího kufru můžete uložit Superjackpot Sportky 58 milionů a šlápnout na plyn! To bude jízda!

Elektrokola, Kodiaq a zase Kodiaq

Prémie Sportky jednoznačně oživuje hru. Už 5. ledna mohli sázkaři kromě výherních výsledků Sportky hrát o 22 luxusních elektrokol. Komu se na kolo nechtělo, mohl později 14. ledna hrát o horskou prémii Škodu Kodiaq. A přesně ten samý vůz je ve hře i dnes 30. ledna. Abyste se o něj mohli pokusit, musíte do hry vstoupit s plným tiketem Sportky včetně Šance za 220 Kč. Rozhodující pak je číslo vašeho tiketu nebo internetové sázky.

Sportka se zase dává dohromady

Po velkém třesku, který ve Sportce nastal 19. prosince (padl Superjackpot Sportky ve výši přes 250 milionů korun), se Sportka zase dává dohromady. Dnes je ve hře 58 milionů korun. Z toho bonus Sportky tvoří více než 14 milionů. Pokud můžeme radit, zkuste se svými výherními čísly trefit do prvního tahu prvního pořadí, ve kterém je 41,4 milionu korun. Také druhý tah je ucházející, je v něm 18 milionů.

Zatím nejvyšší letošní výhrou je ta z 9. ledna. Rovnou dva hráči si ze hry odnesli téměř 13 milionů korun po tom, co trefili druhý tah prvního pořadí a s ním přes 2,9 milionu korun a k tomu si přidali bonus Sportky ve výši přes 10 milionů korun.

Druhou nejvyšší výhrou letošního roku je ta z 21. ledna – v prvním pořadí Šance padlo přes 5,6 milionu korun.

1/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru