«

»

Dnes můžete ze Sportky odjet ve Škodě Kodiaq a do jejího kufru uložit Superjackpot 81,8 milionu korun

Foto: Sazka

Neděle 20. března se opět nese ve znamení velkých výher. Ve Sportce se dnes hraje nejen o Superjackpot 81,8 milionu korun, nýbrž také o Škodu Kodiaq v hodnotě 900 tisíc korun.

Superjackpot Sportky zase roste!

Po 19. prosinci, kdy padl Superjackpot ve výši přes 250 milionů korun, se Sportka výherní výsledky znovu dostávají do kondice. Dnes je ve hře Superjacpot Sportky ve výši 81,8 milionu korun, z toho bonus Sportky je přes  57,1 milionu korun. Pro Superjackpot stačí uhodnout šest výherních čísel pro první pořadí a poslední číslo Šance pro to, abyste dosáhli na Bonus. To však ještě není vše, co musíte udělat. Abyste mohli jásat ze Superjackpotu, musíte si vsadit plný tiket. To dnes přijde vhod, protože kromě milionů je ve hře také luxusní vůz Škoda Kodiaq v hodnotě 900 tisíc korun. O vůz i o Superjackpot Sportky lze hrát jen a pouze s plným tiketem za 220 Kč.

A co si z výhry koupíte?

Až vám výhra ve Sportce přistane na bankovním účtu, můžete nakupovat nejen v rozmanitých nákupních centrech, nýbrž i na aukcích. Tam jsou k mání různé věci, třeba Napoleonův meč, který se na aukci v New Yorku vydražil za v přepočtu více než 63 milionů korun. Tento meč měl Napoleon u sebe při válečném tažení v roce 1799, což ve velkém ovlivnilo jeho cenu.

Aktuální jackpot Sportky je dost vysoký také na nákup obrazu, který namalovala umělkyně Frida Kahlo. Ten zachycuje ji samotnou, jak roní slzy a má obličej  manžela na svém čele. Cena tohoto obrazu se na aukci v New Yorku vyšplhala na 34,9 milionu dolarů (v té době to bylo více než 778 milionů korun).

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru