«

»

Dnes na Tři krále můžete ve Sportce vyhrát Škodu Karoq

Foto a zdroj: Sazka

Po elektrokolech, o které se hrálo v pátek 1. ledna, dala Sazka do hry další dopravní prostředek – Škodu Karoq, s níž se unavíte méně a najedete více. „Na Tři krále o Karoq dále” hlásá slogan akce a ke slosování zve všechny hráče. Zaručeně jeden sázkař dnes 6. ledna ze hry odjede ve Škodě Karoq v hodnotě 650 tisíc korun, nebo upřednostní peněžní ekvivalent výhry, kdo ví! Superjackpot Sportky létá 66 700 000 korun vysoko. V I. i II. tahu prvního pořadí je krásných 34 600 000 Kč. Jackpot Šance nabízí 2 470 000 korun.

Jaké prémie nadělí Sazka do hry tento rok?

Především ti zvědavější hráči už nakoukli do herního plánu Sportky pro rok 2021. Podle aktuální tabulky výher (která se však může v průběhu roku změnit stejně, jako se změnila loni) budou opět ve hře luxusní automobily (Škoda Karoq, Škoda Kamiq, Škoda Kodiaq, Ford Mustang, Ford Puma nebo Mini Cooper). Nejvyšší hodnotu výše jmenovaných vozů má přitom Ford Mustang s cenovkou 1 350 000 Kč. A protože i Sazce sem tam dojdou nápady na dárky, hrát se bude i o volné miliony. No co, peníze v obálce jsou sice z pohledu dárce dosti nudné a bez nápadu, obdarovaný to však většinou vidí úplně jinak, viďte?

Podle aktuálního plánu se bude v létě hrát o 24 chytrých televizorů v hodnotě 30 tisíc korun. Na začátku podzimu pak bude moci deset hráčů ze hry vyklouznout o 100 tisíc korun bohatší.

I tento rok se můžete o výherní výsledky Sportky pokoušet pravidelně ve středu, v pátek i v neděli. Možná právě jednička na konci vám letos přinese šťastná čísla.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru