«

»

Dnes se hraje o podzimní prémii Sportky 1 000 000 Kč, v jackpotu je 85 400 000 Kč

Foto a zdroj: Sazka

Dnes, to je v pátek 7. října, se ve Sportce kromě hlavní ceny – Superjackpot 85 400 000 Kč, hraje také o podzimní prémii Sportky ve výši 1 milion korun. Šanci na její výhru máte jen s plným tiketem Sportky, a to ani nemusíte tipovat vlastní čísla. Vyhrává ten, jehož číslo tiketu (online sázky) bude taženo.

Podzim babím létem nekončí

Že podzim babím létem nekončí, o tom ví sázkaři Sportky své. Zatímco září se neslo v duchu babího léta, ve kterém z nebe padaly miliony, první páteční říjnové slosování Sportky je také o štědrém podzimu. Sportka výherní výsledky dnes 7. října rozdávají kromě jiných výher také podzimní prémii ve výši 1 milion korun. Tu vyhrajete, pokud splníte dvě podmínky. Do hry musíte vstoupit s plným tiketem Sportky a zároveň musí být číslo vašeho tiketu (nebo vaší online sázky) taženo.

Ve hře však není jen milionová podzimní prémie. Hraje se také o jiné výherní výsledky Sportky – třeba rovnou o Superjackpot, který k dnešnímu dni vystoupal na 85 400 000 Kč. Z toho bonus je přes 31 milionů a největší koncentrace bohatství se nachází v druhém tahu prvního pořadí – přes 52 milionů korun.

Třeba pokoříte loňský říjen ve Sportce

Vzhledem k tomu, že říjen teprve začíná, je předčasné hádat, zda-li bude letošní říjen úspěšnější než ten loňský. Jisté však je, že loňský říjen nastavil sázkařům laťku hodně vysoko.

Pro připomenutí bylo největší výhrou loňského října přes 33 milionů korun (10. 10. 2021). Velmi slušná byla i výhra následujícího slosování, a to ve výši přes 15 milionů korun (13. 10. 2021). Nanejvýš uspokojivá byla i trefa z 24. října 2021 – přes 13 milionů korun. Tak co, pokoříte loňský říjen?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru