«

»

Dnes se hraje o superjackpot Sportky 70 200 000 korun + jeden halloweenský meloun navíc

Foto a zdroj: Sazka

V pátek 30. října se na sázkaře těší superjackpot Sportky ve výši 70 200 000 korun. Předpokládaná výhra 1. pořadí I. tahu je 19 300 000 korun, v II. tahu se hraje o 28 100 000 korun. Výhry v 2. pořadí nejsou nijak velké. I. tah nabízí něco přes dva miliony a II. tah ani ne půl milionu. Co je ale na páteční Sportce zajímavé, to je příslib jednoho zaručeného milionáře. Hry o halloweenský meloun se můžete zúčastnit pouze s plným tiketem.

Šťastné číslo vašeho tiketu vám může přinést milion

I Sportka slaví Halloween a právě proto se rozhodla jednoho šťastlivce obdarovat prémií Sportky v hodnotě jednoho milionu. O tuto prémii hraje každý sázkař, který vsadí plný tiket. Milion však získá pouze jeden… ten, jehož číslo tiketu (internetové sázky) bude výherní. Jak toho dosáhnout? Moc možností není. Stačí být v pravou chvíli na pravém místě.

Ve středu 28. října se sázkařům moc nedařilo

Státní svátek ve středu 28. října nebyl pro sázkaře moc přívětivý. O milionové výhře (konkrétně 2 414 070 korun) mohla být řeč jenom v případě 1. pořadí Šance. Ale nevadí, o to vyšší může být výhra dnes. Pravý Halloween připadá až na sobotu 31. října. Podle starých keltských zvyků byla vždy noc z posledního října na prvního listopadu magická. V tu dobu mizela hranice mezi světem živých a říší mrtvých… tak kdo ví, třeba vám vaše pra pra pra babička ve snu pošle čísla pro výherní výsledky Sportky.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru