«

»

Dnes se hraje o superjackpot Sportky 70 200 000 korun + jeden halloweenský meloun navíc

Foto a zdroj: Sazka

V pátek 30. října se na sázkaře těší superjackpot Sportky ve výši 70 200 000 korun. Předpokládaná výhra 1. pořadí I. tahu je 19 300 000 korun, v II. tahu se hraje o 28 100 000 korun. Výhry v 2. pořadí nejsou nijak velké. I. tah nabízí něco přes dva miliony a II. tah ani ne půl milionu. Co je ale na páteční Sportce zajímavé, to je příslib jednoho zaručeného milionáře. Hry o halloweenský meloun se můžete zúčastnit pouze s plným tiketem.

Šťastné číslo vašeho tiketu vám může přinést milion

I Sportka slaví Halloween a právě proto se rozhodla jednoho šťastlivce obdarovat prémií Sportky v hodnotě jednoho milionu. O tuto prémii hraje každý sázkař, který vsadí plný tiket. Milion však získá pouze jeden… ten, jehož číslo tiketu (internetové sázky) bude výherní. Jak toho dosáhnout? Moc možností není. Stačí být v pravou chvíli na pravém místě.

Ve středu 28. října se sázkařům moc nedařilo

Státní svátek ve středu 28. října nebyl pro sázkaře moc přívětivý. O milionové výhře (konkrétně 2 414 070 korun) mohla být řeč jenom v případě 1. pořadí Šance. Ale nevadí, o to vyšší může být výhra dnes. Pravý Halloween připadá až na sobotu 31. října. Podle starých keltských zvyků byla vždy noc z posledního října na prvního listopadu magická. V tu dobu mizela hranice mezi světem živých a říší mrtvých… tak kdo ví, třeba vám vaše pra pra pra babička ve snu pošle čísla pro výherní výsledky Sportky.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru