«

»

Dnes se v Eurojackpotu bojuje o 1 892 000 000 Kč!

Foto: Sazka

V noci na dnešek se miliardový Eurojackpot opět vkrádal sázkařům do snů. Aby ne, vždyť dnes 6. srpna se hraje o více než 1,8 miliardy korun. To už je částka, která by vám dovolila pravidelně se ubytovávat v nejdražších hotelech světa. Třeba na špičce nejvyšší Šanghajské věže. A kde 5+2 šťastná čísla zavedou vás?

Z jaké výšky spadne Eurojackpot tentokrát?

O miliardové výherní výsledky Eurojackpotu se mohli hráči snažit už dva pátky zpátky, kdy hra překročila miliardovou hranici. V pátek 30. července byly mezi eurojackpotovými milionáři také Češi, respektive jeden sázející, který si z druhého pořadí odnesl přes 10,4 milionu korun. Na výherním stupínku stál spolu s Finy (2x), Švédy (1x) a Němci (2x). Už dnes může šampaňské téct proudem i na první výherní příčce, která je příslibem pohádkového života. I když se miliardové hry účastní hráči z celkem 18 zemí, není vyloučeno, že právě vy shrábnete hlavní výhru. Nic se ovšem neděje jen tak, a proto je potřeba si vsadit minimálně jeden sloupeček Eurojackpotu za 60 Kč. S vyšším vkladem samozřejmě zvyšujete i pravděpodobnost výhry. A zatímco dnes spíte ještě ve své posteli, už po výhře si můžete rezervovat ubytování v nejdražších hotelech světa. Jedno takové nabízí i nejvyšší Šanghajská věž, která měří 632 metrů a je nejvyšší budovou v celé Číně.

Hotel, který vás přiblíží k nebesům

Po výhře v Eurojackpotu začnete svým aktivitám, návykům a různým věcem dávat předponu „nej”. Proto se také ubytujete v nejvyšší budově Číny, která ve svých horních patrech skýtá luxus hotelu J Shanghai. V něm si můžete vybrat hned z několika typů pokojů a apartmánů. Pro představu to nejdražší ubytování v tomto hotelu vás vyjde na čtvrt milionu korun za noc, to nejlevnější na „pouhých” 12 tisíc za noc. Je tak jen na vás, jak velkou část z výhry budete chtít utratit za komfort v oblacích.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru