«

»

Dnes se v Eurojackpotu hraje o 1,7 miliardy…

Foto: Sazka

Co byste dělali, kdyby vám 5+2 šťastná čísla vynesla výhru 1,7 miliardy? Nejspíš byste se zbláznili radostí! Koupit byste si pak mohli to a tohle nebo tamto… každopádně do hry nemusíte jít s velkou sumou. Už jeden sloupeček za 60 Kč vám může vynést Eurojackpot výherní výsledky. Dnes, to je v pátek 20. ledna, se hraje o 1 702 000 000 Kč. A to je více, než si kdo na svém bankovním účtu představuje. V tomhle případě by nejspíš nikomu vůbec nevadilo, kdyby se o tuto částku musel dělit s dalším případným výhercem.

Novoroční Eurojackpot už milionově naděluje

Ostatně nový rok v Eurojackpotu nevypadá pro Čechy vůbec špatně. Páteční slosování 10. ledna Čechovi vyneslo přes 8,8 milionu korun z druhého výherního pořadí. Není to sice první příčka, ale i tak se počítá. Pro srovnání je tento rok na výhry bohatší, než byl rok 2022. Minulý rok v lednu padla výhra maximálně ve výši přes 2,8 milionu ze třetího pořadí. Nejvyšší českou výhrou minulého roku pak byla ta ve výši přes 19,9 milionu korun z 9. září. To by bylo, kdyby se hned zkraje letošního roku začalo trefou do prvního pořadí, co říkáte?

Další eurojackpotová prémie už se blíží 

Ale jen pro první pořadí Eurojackpotu slunce nesvítí a Češi moc dobře vědí, že atraktivní jsou v této hře i jiné ceny. Například štědré prémie. O jednu takovou a první eurojackpotovou prémii v tomto roce můžete hrát už v úterý 24. ledna, kdy Sazka dala do hry luxusní apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů. Aby byl váš, stačí si vsadit plný tiket a pak doufat, že jeho čísla (nebo čísla vaší online sázky) budou tažena. Tak snadná a přesto tak nedosažitelná výhra v Eurojackpotu je. A nedosažitelnost… ta formuje atraktivitu loterie, ve které jako v jediné v Česku jde o miliardy!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru