«

»

Dnes se v Eurojackpotu hraje o 2,2 miliardy a o luxusní apartmán v Chorvatsku za 15 milionů

Foto a zdroj: Sazka

Pokud se zadaří, čekají dnes 12. července na sázkaře Eurojackpotu žně. Jackpot je 2 241 000 000 Kč a čeští sázkaři mohou hrát o prémii Eurojackpotu, kterou je apartmán v Chorvatsku v hodnotě 15 milionů. Ten se hodí, no ne?

Srazí někdo stoupající Eurojackpot?

Eurojackpot výherní výsledky jsou opět v kondici. Dnes, to je v úterý 12. července, dosahují výšky přes 2,2 miliardy korun. A to je dost na to, abyste ve svém životě leccos změnili. Kromě toho je pro Čechy ve hře také prémie Eurojackpotu. Zatímco naposledy se hrálo rovnou o 3 obytné vozy, každý v hodnotě 2,5 milionu, dnes je ve hře luxusní apartmán v Chorvatsku v hodnotě 15 milionů korun. Výhledově se o apartmán v Chorvatsku bude hrát také v úterý 26. 7., to kdyby vám dnes sázka nevyšla.

Jaké podmínky musíte splnit, abyste měli šanci na bydlení u moře?

Co musíte udělat pro to, abyste vůbec byli ve hře o luxusní bydlení u moře, ze kterého budou paf všichni vaši známí? No musíte si vsadit, a to rovnou plný tiket za 400 Kč. Žádná čísla pro hru o apartmán netipujete. Vítězem bude ten, jehož číslo tiketu nebo internetové sázky bude taženo. Místo apartmánu si můžete samozřejmě vybrat také peněžní ekvivalent výhry, to kdybyste měli s výhrou jiné plány.

Zatím nejvyšší letošní výhrou v Eurojackpotu je celkem nedávná výhra přes 10,5 milionu korun, kterou hráč získal z druhého výherního pořadí 17. června. Druhou nejvyšší letošní výhrou je pak výhra přes 6,7 milionu korun, kterou sázkař z druhého výherního pořadí vytáhl 26. dubna.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru