«

»

Dnes se v Eurojackpotu hraje o 5x Land Rover Defender a jackpot 245 milionů korun

Foto: Sazka

Dnes, to je v úterý 13. 9., můžete v Eurojackpotu opět hrát o 5x Land Rover Defender, každý v hodnotě 2,2 milionu korun. A to jedině s plným tiketem. V jackpotu je 245 milionů, protože sázkař ze Španělska minulé slosování trefil první pořadí. Ani Češi nezůstali mimo hru. Přes 19,7 milionu korun z druhého výherního pořadí putuje do Česka!

O Land Rover Defender se hraje celé září

Eurojackpot výherní výsledky jsou poslední dobou velmi štědré. Svědčí o tom aktuální prémie, o kterou dnes 13. září můžete hrát. Je jí ne jeden, ale rovnou 5 luxusních vozů Land Rover Defender. O stejnou prémii se hrálo už v úterý 6. 9. a nejinak tomu bude i další zářijové úterky. Září se v Eurojackpotu zkrátka nese ve znamení luxusních vozů. Pokud prémii trefíte, a to nemusíte ani tipovat žádná čísla (rozhoduje číslo sázky), můžete si samozřejmě místo ceny vybrat peněžní ekvivalent výhry. Už teď si můžeme být jistí, že během září Eurojackpot zplodí minimálně 20 milionářů (ve hře v průběhu celého září bude celkem 20 aut, každé v hodnotě 2,2 milionu korun).

Minulé slosování padl Eurojackpot a český sázkař bral přes 19,7 milionu z druhého pořadí

Zprávy z minulého slosování Eurojackpotu jsou více než povzbuzující. Dokazují, že i vy se můžete stát miliardářem, když budete mít ve hře stejné štěstí jako hráč ze Španělska. Ten si v pátek 9. 9. ze hry odnesl přes 492 milionů korun z prvního pořadí, čímž opět srazil Eurojackpot k zemi.

Výdělečná byla sázka i pro šťastného Čecha, který svým tipem trefil druhé pořadí Eurojackpotu, ze kterého si odnesl 19 749 185 Kč. Mohl mít ještě více, kdyby se spolu s ním druhého výherního pořadí nedržel také sázkař ze Švédska.

Také vám může sázka do Eurojackpotu začít vyprávět pohádku o bezstarostném životě až do smrti.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru