«

»

Dnes se v Eurojackpotu hraje o 5x Land Rover Defender, v jackpotu je 318 milionů korun

Foto: Sazka

Dnes 6. září Eurojackpot opět láká na zajímavé prémie, a to rovnou 5x Land Rover Defender, každý v hodnotě 2,2 milionu korun. O tuto prémii můžete hrát jedině s plným tiketem Eurojackpotu za 400 Kč. Už s jedním sloupečkem za 60 Kč však můžete vyhrát jackpot Eurojackpotu, ve kterém je nyní 318 milionů korun. Dost na to, abyste si život zařídili podle svého.

Jedna hodnotná prémie za druhou

Od té doby, co se v Eurojackpotu na jaře udály změny a samotný Eurojackpot dostal zelenou pro to, aby vystoupal až ke třem miliardám, jsou i prémie Eurojackpotu velmi štědré. Kupříkladu dnes se v Eurojackpotu hraje ne o jeden, ale rovnou o pět luxusních vozů Land Rover Defender – každý v hodnotě 2,2 milionu korun. S plným tiketem se o ně můžete pokusit už dnes, to je v úterý 6. září.

Před necelým měsícem se přitom v Eurojackpotu hrálo o luxusní apartmán v Chorvatsku v hodnotě 15 milionů korun, a to 16. srpna. O tu samou prémii pak měli hráči možnost soutěžit také 26. července a 12. července. Před vypuknutím léta sázkaři pro změnu hráli hned o 3 luxusní karavany, a to:

– 21. června,

– 3. června,

– 24. května.

Koncem března se v Eurojackpotu na oslavu změn začala rozdávat prémie v podobě 50 luxusních vozů Land Rover Defender. Každé úterý, dohromady celkem 5x, se rozdalo 10 těchto vozů.

Na začátku roku se v Eurojackpotu rozdával ještě apartmán v Rakousku a první prémií v tomto roce byl luxusní karavan.

Proč je Eurojackpot tak nízko?

Hráče, kteří jsou v Eurojackpotu zvyklí hrát o vyšší výhry, možná udivuje, že je Eurojackpot opět při zemi. V úterý 30. 8. zamířilo první pořadí a s ním přes 493 milionů korun do Německa. Pro změnu 19. srpna Eurojackpot výherní výsledky trefil hráč z Dánska. Těšit se mohl z výhry prvního pořadí přes 414 milionů korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru