«

»

Dnes se v Eurojackpotu hraje o apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů korun, v jackpotu je přes 2,2 miliardy korun

Foto: Sazka

Eurojackpot opět nabobtnal do obřích rozměrů. K dnešnímu dni, to je k úterku 25. října, je v něm 2 230 000 000 Kč. Kromě toho mohou Češi hrát o luxusní apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů korun. Jó úterní slosování nejspíš bude stát za to. Zatímco hlavní výhru si můžete nárokovat s pouhým jedním sloupečkem za 60 Kč, abyste byli ve hře o apartmán v Rakousku, na to si musíte vsadit plný tiket.

Opět prémie, na kterou nikde jinde nenarazíte

Eurojackpot výherní výsledky se opět vytahují. Dělají to už od chvíle, kdy se v loterii maličko změnila pravidla a byl navýšen hlavní jackpot hry. Letošní rok se zkrátka s prémiemi v Eurojackpotu roztrhl pytel. O prémie v podobě luxusních vozů, apartmánů a karavanů se hraje ve velkém. Rozhodně tedy více než loni.

Tak třeba k dnešku 25. 10. jsou ve hře více než dvě miliardy a k tomu luxusní apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů korun. Je ale jen na vás, jestli si v případě trefy do černého vyberete apartmán, nebo peněžní ekvivalent výhry. Adresa v Rakousku se ale vždycky hodí, no ne?

Eurojackpotové štěstí se stavilo u sousedů

Během pátečního slosování Eurojackpotu bylo loterijní štěstí opravdu velmi blízko. V pátek 21. října putovalo téměř 15 milionů z druhého výherního pořadí kromě Nizozemska (1x) také do Německa 2x a do Polska (1x). Přes 5,5 milionů ze třetího výherního pořadí pak šlo kromě Chorvatska (1x), Švédska (1x) a Finska (1x) znovu do Německa (2x) a také na Slovensko (1x).

Češi se ten den museli spokojit jen se 4. výherním pořadím, kde bylo necelých sto tisíc korun (1x) a s druhým pořadím Extra Renty, kde na hráče čeká pravidelná výhra 200 tisíc korun (1x). Tak třeba už dnes eurojackpotové štěstíčko zavítá do Česka!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru