«

»

Dnes se v Eurojackpotu hraje o apartmán v Rakousku za 15 milionů, jackpot je 1 324 000 000 Kč

Foto: Sazka

Eurojackpot zase láká na velké peníze. Možná je právě úterý 11. října dnem, kdy trefíte Eurojackpot. Vždyť naposledy bral Čech výhru nad miliardu 14. 6. 2019, a to konkrétně 1 411 860 488 Kč.  Nebylo by načase něco podobného zopakovat? Kromě toho, že se dnes hraje o více než 1,3 miliardy korun, je ve hře také prémie Eurojackpotu – luxusní apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů korun.

Další luxusní prémie na míru

Nemusíte zrovna trefit hlavní Eurojackpot výherní výsledky, abyste si žili jako milionáři. Někdy stačí mít štěstí na luxusní prémie, kterými Sazka Eurojackpot zásobuje. Ty jsou mimo jiné přizpůsobené hráčům na míru. Zatímco v létě se v Eurojackpotu hraje o apartmány v Chorvatsku, na podzim je příhodnější vyhrát apartmán v Rakousku. A protože opakovaná výhra v Eurojackpotu není vyloučena, můžete si díky prémiím žít na vysoké noze. V létě můžete bydlet v Chorvatsku, na podzim a v zimě v Rakousku. Sem tam můžete zůstat tady v Praze (luxusní byt v Praze) nebo můžete být kdekoliv jinde díky luxusním karavanům, o které se v Eurojackpotu také hrálo. A běžné pochůzky můžete vyřizovat ve vozech Land Rover Defender, o které se hrálo celé září.

Jaké byly minulé výhry?

Na tu největší trefu čeští hráči v Eurojackpotu pořád ještě čekají. Loňskou nejvyšší říjnovou výhrou byla v Eurojackpotu ta z Extra 6 ve výši 2 000 000 Kč. To se ale Eurojackpot losoval jen 1x týdně, a proto může být letošní skóre o něco lepší.

Loňskou nejvyšší výhrou byla ta přes 69 milionů, kterou hráč vyhrál 28. května. Zatím nejvyšší letošní výhra se v Eurojackpotu podařila celkem nedávno, a to 9. září 2022 – 19 749 185 Kč.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru