«

»

Dnes se v Eurojackpotu hraje o posledních 5 Defenderů, v jackpotu je 740 000 000 Kč!

Foto: Sazka

Poslední možnost, jak ze zářijové nabídky prémií Eurojackpotu odjet ve vlastním luxusním voze, nastala dnes 27. září, kdy můžete kromě 740 milionů korun hrát také o 5x Land Rover Defender, každý v hodnotě 2,2 milionu korun. Podmínkou pro získání výhry je vsazení plného tiketu za 220 Kč… a pak už je to jen o štěstí!

Září bylo plné luxusních vozů

Eurojackpot výherní výsledky se v září nesly v motoristickém duchu. O 5 luxusních vozů Land Rover Defender se hraje dnes 27. září a hrálo se o ně i všechny předchozí zářijové úterky – 6. září, 13. září a 20. září. Dohromady se tedy za září rozdá celkem 20 vozů Land Rover Defender, které samozřejmě můžete vyměnit za peněžitý ekvivalent výhry.

Kromě luxusních vozů si můžete dnes 27. září odnést i hlavní výhru Eurojackpotu 740 milionů korun. O tu je možné se pokusit už s jedním sloupečkem za 60 Kč. Ale vzhledem k faktu, že o vozy Land Rover Defender lze hrát jedině s plným tiketem, byla by škoda nepokusit se tuto mega výhru rovnou odvézt v kufru jednoho z vozů.

Září bylo okázalé

Září bylo v Eurojackpotu okázalé nejen co se jeho prémií týče. Hned v úterý 6. 9. padlo třetí pořadí a s ním i výhra pro českého sázkaře ve výši přes 10 milionů korun. Tato výhra se svou výší dokonce shodovala s výší výhry druhého výherního pořadí, kde padlo také přes 10 milionů korun (Německo 1x, Slovinsko 1x). Výhra třetího pořadí byla pro šťastlivého Čecha tak vysoká jen díky tomu, že na příčce třetího pořadí stál výjimečně úplně sám.

Dalším pro Čechy výjimečným dnem byl pátek 9. září, kdy do Česka z druhého pořadí putovalo přes 19 milionů. Na příčce spolu s Čechem stál i sázkař ze Švédska.

V úterý 13. 9. pro změnu padlo první pořadí doplňkové hry Extra 6 a s ním 2 000 000 Kč. Ale to ještě nemusí být kompletní výčet zářijových výher. Seznam zářijových šťastných tref můžete rozšířit třeba vy, a to už dnes, tedy v poslední zářijové slosování Eurojackpotu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru