«

»

Dnes se v Eurojackpotu hraje o více než 2,2 miliardy… to je dost na to, abyste si pořídli hračku Pepka námořníka

Foto: Sazka

Každý sázkař teď doufá v to, že mu některý šťastný den spadnou miliardy do klína. O ně se v poslední době hraje v Eurojackpotu každý pátek a úterý. Dnes 17. května se Eurojackpot vyšplhal na krásnou částku 2 276 000 000 Kč. Pošťouchnete tuto sumičku alespoň jedním vsazeným sloupečkem?

Happy end se v pátek nekonal

Každý sázkař doufal, že už v pátek třináctého se bude konat jeho soukromý happy end a výherní výsledky Eurojackpotu připadnou jemu. Nestalo se tak, a proto má nervy drásající loterie pokračování. Napětí by se mezi sázkaři dalo krájet a všem je jasné, že vzduch se pročistí až tehdy, když Eurojackpot bouchne. Bude to už dnes 17. května, kdy se v Eurojackpotu hraje o 2 276 000 000 Kč? Nejvyšší výhrou minulého slosování byla částka přes 20 milionů, kterou si z druhého výherního pořadí odnesli hráči z Norska, Dánska a Německa. Jeden Čech se mohl radovat z výhry třetího výherního pořadí, která mu přinesla přes 1,9 milionu korun. Přes 190 tisíc korun čekalo na dva hráče z Česka na 4. výherním pořadí a 200 tisíc korun si odnesl Čech z doplňkové hry Extra 6.

Dost na to, abyste mohli nakupovat hračky za miliony

Eurojackpotová výhra v hodnotě přes 2,2 miliardy je přitom dost na to, abyste po její trefě začali své děti rozmazlovat. Pořídit jim můžete hračky za miliony. A že takové existují, o tom svědčí zachovalá retro hračka Pepka námořníka. Ta se dala v Americe v padesátých letech minulého století pořídit za pár dolarů. Nyní je její hodnota mnohonásobně vyšší, a to 2,5 milionu korun. Přesně za tolik se vydražila hračka Pepka námořníka na baterky, která vyobrazovala hrdinu milujícího špenát se svou Olive v tanku. Aukce se konala v Ohiu a její pořadatelé očekávali cenu okolo 40 tisíc dolarů. Hračka, která byla vyrobena před 70 lety, a přesto se zachovala, se v originální krabičce prodala za 105 tisíc dolarů (v přepočtu za 2,5 milionu korun).

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru