«

»

Dnes se v Eurojackpotu hraje o více než miliardu a tři luxusní karavany k tomu

Foto: Sazka

Svou nabídkou někdy Eurojackpot umí k sázce přesvědčit i ty, kteří běžně nesázejí. Je to i případ dneška, tedy úterý 21. června, kdy je ve hře více než jedna miliarda a pro české sázkaře navíc i tři luxusní karavany, každý v hodnotě 2,5 milionu korun. Jó takové výherní výsledky Eurojackpotu by si nechal líbit i ten, který na výhry v loterii nevěří.

Už potřetí tři luxusní karavany

Po tom, co v Eurojackpotu došlo k úpravě pravidel (od 19. 3. 2022) a s tím i k navýšení jeho jackpotu na 3 miliardy i k vyšší frekvenci slosování (kromě pátku se začal Eurojackpot hrát také v úterý), jsou čeští hráči hýčkáni řadou prémií. Na oslavu změn se v Eurojackpotu hrálo až o 50 vozů Land Rover Defender. Poté se prémie proměnily na tři luxusní karavany, každý v hodnotě 2,5 milionu korun. O ně se hrálo už v úterý 24. května i v pátek 3. června. Dnes 21. června jsou ve hře znovu. Luxusní karavan máte šanci vyhrát jedině s plným tiketem Eurojackpotu, který je vstupenkou do hry o tyto ceny. V karavanu si rovnou můžete odvézt i jackpot loterie, který k dnešku dosahuje k částce 1 015 000 000 Kč.

V pátek 17. 6. se Čech umístil na krásném druhém pořadí

Jednou z větších výher v Eurojackpotu za poslední dobu je výhra z minulého slosování, tedy z pátku 17. června. Jednomu šťastlivci se podařilo trefit druhé výherní pořadí. Na výherním stupínku stál spolu s výherci z Finska (1x) a z Norska (2x). Každý z nich si odnesl výhru ve výši 10 577 311 Kč. Výherci gratulujeme!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru