«

»

Dnes se v Eurojackpotu opět hraje o Land Rover Discovery!

Foto a zdroj: Sazka

A je tady zase pátek a s ním i možnost finančně si přilepšit. Teď nemáme na mysli žádný melouch, na který byste museli po šichtě pospíchat. Vlastně nikam chodit ani nemusíte. Stačí si online vsadit Eurojackpot. V něm se dnes hraje o 262 milionů. Češi si navíc v rámci Českého pátku zasoutěží o Land Rover Discovery v hodnotě dvou milionů.

Vsazený plný tiket je podmínkou hry o dvoumilionový vůz

Abyste vůbec mohli začít snít o dalekých cestách s vozem Land Rover Discovery (nebo o dvou milionech, které si vyberete v penězích), je potřeba vsadit plný tiket Eurojackpotu včetně doplňkové hry Extra 6. Plný tiket je vstupenkou do hry Český pátek, kterou hrají jenom Češi. Vyhrává ten, jehož číslo tiketu (nebo číslo internetové sázky) je taženo.

V Eurojackpotu je „jen” pár set milionů

V Eurojackpotu se nyní hraje (berte to s nadsázkou) jen o 262 milionů. Že by vám takové výherní výsledky Eurojackpotu naprosto stačily? Samozřejmě. Ale oproti částce přes 1,6 miliardy, o kterou se hrálo ještě v pátek 20. listopadu, je to obrovský rozdíl. V tento den se na stupínek 1. výherního pořadí Eurojackpotu postavil šťastlivec z Německa, který si mohl gratulovat k výhře 1 608 948 137 korun. Navíc se o výhru s nikým nedělil.

Ale nebojte se, však on jackpot zase vyroste. Vy jste zapomněli, že podobně vysoká výhra padla v Eurojackpotu 16. října? Tenkrát vyhrál Slovák přes 1,6 miliardy. Uplynul plus minus měsíc a ve hře byla opět podobná částka. Tak si v klidu počkejte. Třeba si o miliardu zahrajete ještě tento rok.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru