«

»

Dnes se v Eurojackpotu opět hraje o luxusní karavan v hodnotě 2,5 milionu korun

Foto: Sazka

Pořád zvažujete letošní dovolenou? Jet a podrobit se omezením, nebo raději zůstat doma? Finální slovo by mohly mít dnešní Eurojackpot výherní výsledky. Dnes 16. července se totiž opět hraje o luxusní karavan v hodnotě 2,5 milionu korun. S takovým krasavcem se vám totiž doma sedět chtít rozhodně nebude. Kromě obytňáku se dnes hraje i o Eurojackpot 847 milionů korun.

Svět můžete procestovat křížem krážem

Díky obytňáku za 2,5 milionu korun můžete cestovat po vlastní ose. Navštívit můžete každičký kousíček světa. A protože tento obytňáček i něco spapá, úplně nejlepší variantou by bylo trefit k němu hlavní výhru Eurojackpotu, která se dnes krčí pod miliardovou hranicí. Mít luxusní obytňák a k němu cestovné za 847 milionů korun, tak to by byla pecka! Co na tom, že je to velmi málo pravděpodobné… možné to je už s šesticí výherních čísel. A zatímco o hlavní cenu, která je vyšší než tři čtvrtě miliardy, se můžete pokusit už s jedním sloupečkem za 60 Kč, pro výhru obytného vozu si musíte vsadit plný tiket Eurojackpotu včetně doplňkové hry Extra 6 za 400 Kč.

Je snad jen jediné místo, kam vás obytný vůz nedoveze

Ačkoliv vás luxusní obytný vůz zaveze naprosto kamkoliv, našlo by se místo, na které se s ním nepodíváte, a to vesmír. V neděli 11. července ráno miliardář Richard Branson znovu testoval svou raketu VSS Unity pro komerční lety do vesmíru. Stroj vystoupal až do výšky 90 kilometrů a pak se úspěšně vrátil na kosmodrom v Novém Mexiku.  Byl to už dvaadvacátý letový test společnosti Virgin Galactic. Podle ní budou do plného zahájení vesmírné turistiky potřeba minimálně ještě dva zkušební lety. Zájem o cestu do vesmíru je ale enormní, a to i přesto, že letenka vás vyjde na více než 5 milionů korun. A když už se rozhodnete za vesmírné dobrodružství tolik zaplatit, můžete si i vybrat, s kým poletíte. Na paty Bransonovi šlape Jeff Bezos, jehož raketa překoná výšku 100 kilometrů, tedy všeobecně uznávanou hranici začátku vesmíru.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru