«

»

Dnes se v Eurojackpotu opět hraje o luxusní karavan v hodnotě 2,5 milionu korun

Foto: Sazka

Pořád zvažujete letošní dovolenou? Jet a podrobit se omezením, nebo raději zůstat doma? Finální slovo by mohly mít dnešní Eurojackpot výherní výsledky. Dnes 16. července se totiž opět hraje o luxusní karavan v hodnotě 2,5 milionu korun. S takovým krasavcem se vám totiž doma sedět chtít rozhodně nebude. Kromě obytňáku se dnes hraje i o Eurojackpot 847 milionů korun.

Svět můžete procestovat křížem krážem

Díky obytňáku za 2,5 milionu korun můžete cestovat po vlastní ose. Navštívit můžete každičký kousíček světa. A protože tento obytňáček i něco spapá, úplně nejlepší variantou by bylo trefit k němu hlavní výhru Eurojackpotu, která se dnes krčí pod miliardovou hranicí. Mít luxusní obytňák a k němu cestovné za 847 milionů korun, tak to by byla pecka! Co na tom, že je to velmi málo pravděpodobné… možné to je už s šesticí výherních čísel. A zatímco o hlavní cenu, která je vyšší než tři čtvrtě miliardy, se můžete pokusit už s jedním sloupečkem za 60 Kč, pro výhru obytného vozu si musíte vsadit plný tiket Eurojackpotu včetně doplňkové hry Extra 6 za 400 Kč.

Je snad jen jediné místo, kam vás obytný vůz nedoveze

Ačkoliv vás luxusní obytný vůz zaveze naprosto kamkoliv, našlo by se místo, na které se s ním nepodíváte, a to vesmír. V neděli 11. července ráno miliardář Richard Branson znovu testoval svou raketu VSS Unity pro komerční lety do vesmíru. Stroj vystoupal až do výšky 90 kilometrů a pak se úspěšně vrátil na kosmodrom v Novém Mexiku.  Byl to už dvaadvacátý letový test společnosti Virgin Galactic. Podle ní budou do plného zahájení vesmírné turistiky potřeba minimálně ještě dva zkušební lety. Zájem o cestu do vesmíru je ale enormní, a to i přesto, že letenka vás vyjde na více než 5 milionů korun. A když už se rozhodnete za vesmírné dobrodružství tolik zaplatit, můžete si i vybrat, s kým poletíte. Na paty Bransonovi šlape Jeff Bezos, jehož raketa překoná výšku 100 kilometrů, tedy všeobecně uznávanou hranici začátku vesmíru.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru