«

»

Dnes se v Eurojackpotu opět hraje o luxusní karavan za 2,5 milionu korun!

Foto: Sazka

Miliardový Eurojackpot padl na konci května, i přesto je dnes 18. června o co hrát. Ve hře je krásných 912 milionů korun a k tomu pro Čechy karavan v hodnotě 2,5 milionu korun. Podmínkou hry o tohoto cestovatele je plný tiket Eurojackpotu, který vás vyjde na 400 Kč. Reálnou šanci na výhru vám dají až šťastná čísla. V případě karavanu o vás rozhoduje číslo tiketu nebo online sázky. Sázkařům přejeme, aby se jim ve hře dařilo minimálně stejně dobře jako minulý pátek. To padaly miliony i do České republiky.

Milionový minulý pátek

Eurojackpot, který padl 28. 5., pročistil vzduch mezi sázkaři. Ale na jak dlouho? Už dnes se hraje o 912 milionů korun, tedy téměř o jednu miliardu. K tomu dnes hru zpestří i karavan v hodnotě 2,5 milionu korun. O ten si zahrají pouze Češi s plným tiketem Eurojackpotu. Že eurojackpot výsledky umí potěšit i přesto, že se drží při zemi, o tom ví své výherce z minulého pátku. Ten se svými čísly trefil do třetího výherního pořadí a vyhrál přes 5,8 milionu korun. Na výherním stupínku s ním stáli i tři sázkaři z Německa. Výherní pro Čechy bylo i čtvrté bramborové výherní pořadí, ze kterého si dva hráči na svůj účet převedli každý přes 158 tisíc korun.

Nepotrvá dlouho a Eurojackpot bude zase ve své plné síle

Jak nám dlouhodobé výsledky Eurojackpotu napovídají, nepotrvá dlouho a opět se bude hrát o miliardy. Ze strmého pádu se Eurojackpot jako vždy otřepal a opět šplhá vzhůru. Kam až vystoupá tentokrát, to je zatím ve hvězdách… teda ve vašich rukách. Zatímco o luxusní karavan, který s vámi projede svět křížem krážem, můžete hrát pouze s plným tiketem, o první výherní pořadí Eurojackpotu se můžete pokusit už s pouhým jedním sloupečkem za 60 Kč. Stačí, když v něm budou výherní čísla.

2/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. zatím neúspěšný sázející

    Stránky 777cz.eu jsou zkrátka nenahraditelné. Zaplať Pán Bůh, že tady jsou. Ještě by těch zpráv mohlo být i o něco víc, a mohly by být čerstvější. Ale neznám možnosti toho, kdo je připravuje. Patří mu i tak veliké poděkování, za to, že tady vůbec jsou a tak zdařile fungují. Někde jsem se dočetl, že máme nového generálního ředitele Sazky, a.s. Jako KAŽDÝ NOVÝ ŘEDITEL JISTĚ SBÍRÁ PODNĚTY, CO BY MOHL ZKVALITNIT A UDĚLAT PRO SÁZKAŘE NOVÉHO. Neustále vzpomínám na doby, kdy tady vycházel týdeník Sazka, obsahoval přehledy tažených čísel, za 1. a 2. tah, jednak od počátku roku a pak od počátku sportky. Obsahoval řadu různých zajímavostí a byl mezi sázející veřejností velice oblíbený, Když vycházel, tak byl zdarma, ale vím, že i kdyby se prodával, tak by si ho většina sázejících velice ráda kupovala, Jenom kdyby tady byl. I když máme na internetu úplně všechno, mě a řadě dalších sázejících prostě tento časopis velice chybí.Tak to j ta moje zpráva = příspěvek s přáním, už aby tady takový časopis byl.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru