«

»

Dnes se ve Sportce hraje kromě milionů o 22 elektrokol

Foto: Sazka

Nový rok můžete začít nejen nějakým tím milionem ve Sportce, nýbrž i sportem a Sportka vám k tomu dodá elektrokolo. Hned o 22 elektrokol, každé v hodnotě 50 tisíc korun, můžete hrát už dnes 5. ledna. Superjackpot Sportky je 33 900 000 Kč. Nejšťavnatější je 1. tah prvního pořadí a s ním 17 600 000 Kč.

Jaké výhry padnou letos?

To, že jste se minulý rok nestali milionářem, ještě neznamená, že tento rok to bude stejné. Naopak! Může to být úplně jiné… milionové. Co je jasné, je fakt, že na částku přes 200 milionů korun se Superjackpot Sportky ještě dlouho nedostane. Superjackpot přes 250 milionů byl sražený v neděli 19. prosince, když padla čísla 6, 13, 14, 15, 30, 48 a 1. Ale to už je ohraná pohádka… letos si můžete napsat vlastní, respektive výherní výsledky Sportky mohou.

Silvestrovská výhra ve Sportce a střídmý začátek nového roku

I přesto, že je tady nový rok, k tomu starému roku se ještě vrátíme. Na Silvestra totiž padl druhý tah prvního pořadí a s ním přes 23 milionů korun… tomu my říkáme parádní zakončení roku. Pokud výherce svou výhru ověřil ještě ten den po slosování, pro které se sázky uzavíraly dříve, a to už v 15:00, mohl výhru spolu s koncem roku oslavit ohňostrojem.

Naopak první slosování v roce 2020, které připadlo na neděli 2. ledna, bylo střídmé. Nejvyšší výhrou byla ta z druhého pořadí, a to ve výši přes 777 tisíc korun.

Ohodnoťte post

2 komentáře

 1. Jan Pytel

  Jak a kde najdu vylosované elektrokola ?Děkuji

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   zde u výsledků Sportky:
   https://777cz.eu/sportka-aktualni-vysledky-a-vyhry-online/

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru