«

»

Dnes se ve Sportce hraje navíc o 1 milion korun v rámci babího léta, v superjackpotu je 62 500 000 Kč

Ilustrační foto: 777cz.eu

Dnes, to je v pátek 23. 9., se ve Sportce hraje o jeden milion korun v rámci babího léta, které ve Sportce v průběhu září panuje, nehledě na opravdové počasí. Kromě toho je v Superjackpotu 62 500 000 Kč.

V září ve Sportce zavládlo babí léto

Ačkoliv reálné počasí tomu moc neodpovídá, ve Sportce v září vládne babí léto. Ještě než přijde zima, vás mohou ohřát milionové výherní výsledky Sportky. Dnes, to je v pátek 23. září, se v rámci babího léta v loterii hraje znovu o 1 milion korun, který může být váš, pokud bude vylosováno číslo vaší sázenky nebo online sázky. Pro výhru je potřeba vsadit plný tiket za 220 Kč. O milion korun se hrálo už v pátek 2. září a v pátek 16. září. Milion navíc do rozpočtu se hodí, no ne?

Někdo trefil první pořadí a s ním přes 10 milionů

Mnohem lepší než milion z babího léta Sportky je deset milionů z prvního pořadí hlavní hry. Tuto fantastickou výhru trefil sázkař ve středu 21. září. Jako výherní se ukázala být čísla 9, 16, 26, 27, 39 a 42. Výherci gratulujeme a ostatním doporučujeme se pro dnešní slosování zaměřit na čísla v druhém tahu, protože právě druhý tah prvního pořadí skrývá přes 41 milionů korun. Když k tomu trefíte i bonus, který k dnešku přesahuje 19 milionů, máte o slušnou sumičku postaráno.

Z prvního pořadí se mohl radovat také hráč po slosování v neděli 18. září, když zjistil, že trefil hlavní výhru Šance a s ní téměř milion korun. Dobrou zprávou je, že částku přes 984 tisíc korun nemusí ani danit.

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru