«

»

Dnes se ve Sportce hraje o 10x 100 tisíc korun, Bonus Sportky má téměř 124 milionů korun!

Foto: Sazka

100 tisíc korun není jako 142 800 000 Kč, o které se dnes ve Sportce hraje, vyhrát je přesto nemusí být vůbec špatné. Šťastné číslo vašeho výherního tiketu či internetové sázky vám už dnes 1. září může přinést až 10x 100 tisíc korun! Podmínkou hry je vsazený plný tiket za 220 Kč.

Prémie Sportky na školní výbavu?

Že začátkem školního roku se v peněženkách rodičů všech školou povinných dětí přežene vichr, o tom není pochyb. Finančně přilepšit by vám mohly dnešní výherní výsledky Sportky, respektive její stotisícová prémie. Až 10 hráčů dnes může získat 100 tisíc korun. Rozhodující je číslo vašeho tiketu či internetové sázky. To sice moc ovlivnit nemůžete, náhodně vylosované kombinace čísel však také mají výherní potenciál. A kdy jindy si vsadit plný tiket, než v době, kdy se hraje o zajímavou prémii Sportky? V letošním roce není první ani poslední.

Z jakých prémií se mohli sázkaři Sportky letos už těšit?

Prémie Sportky jednoznačně zpestřují hru. Když nevyjdou vaše šťastná čísla pro hlavní hru, ještě má hráč šanci na cenu útěchy v podobě prémie. Letos na sebe prémie Sportky braly různé podoby. Hrálo se o 21 elektrokol, o Škodu Karoq, o Škodu Kamiq,  o 24 smart TV či o volné peněžní prostředky. Ve hře byl i vůz Mini Cooper či Škoda Kodiaq.

Do konce roku se mohou hráči těšit na Ford Mustang, na Ford Puma nebo na další milionové prémie, které hráči Sazky pravidelně dostávají od Ježíška.

Bonus Sportky má téměř 124 milionů korun!

Ani sebelepší prémie Sportky však neodvede pozornost od hlavní hry. Největší výhry dnes nabízí první pořadí. V prvním tahu se hraje o více než 17 milionů a ve druhém tahu je skoro 13 milionů korun. Úplně nejhezčí je však Bonus Sportky, ve kterém je téměř 124 milionů korun. Abyste jej trefili, potřebujete správně tipnout nejen 6 čísel potřebných pro první pořadí, nýbrž i poslední číslo Šance… a výhru máte doma!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru