«

»

Dnes se ve Sportce hraje o prémii 1 milion korun, Superjackpot Sportky je 164 900 000 Kč

Foto: Sazka

I ve Sportce si můžete vydělat na živobytí. Dnes 29. května se ve Sportce hraje o prémii Sportky 1 milion korun, pro kterou dokonce nemusíte sázet žádná vlastní čísla. Stačí jen poslat do hry plný tiket za 220 Kč a doufat, že budou tažena zrovna vaše čísla tiketu nebo internetové sázky. Kromě prémie se dnes ve Sportce hraje o Superjackpot téměř 165 milionů. Sám o sobě nejatraktivnější je první tah prvního pořadí, ve kterém je 38,3 milionu korun.

Dnes ve Sportce zaručeně jeden milionář

Výherní výsledky Sportky jsou věc velmi nejistá, a proto se na ně nelze spoléhat. Jako příjemné osvěžení rozpočtu je však brát lze. A proto si můžete na neděli 29. května vsadit a  doufat, že vám z toho něco posype. Výhry nejsou vůbec malé. Například dnes vznikne jisto jistě jeden milionář, který díky kombinaci čísel svého tiketu nebo online sázky může vyhrát prémii Sportky 1 milion korun.

Atraktivní je i první tah prvního pořadí, ve kterém je přes 38 milionů korun. K prvnímu pořadí Sportky hráči vůbec vzhlížejí o dost více. Po tom, co byla od 28. února tohoto roku zastropována maximální výhra ve 2. pořadí, a to na nejvýše 1 milion korun (pro první i druhý tah), už se nestane, že by na druhých příčkách bylo více než na příčkách prvních.

K prvnímu pořadí je pak vhodné přidat i Bonus, který se ke dnešnímu dni vyšplhal na částku přes 124 milionů.  To v součtu s prvním pořadím dnes dělá téměř 165 milionů vysoký Superjackpot.

Ještě přes 25 milionů v bonusu Sportky chybí na to, aby se dotkl hranice 150 milionů, která stačí na to, aby se rozběhla hra Stokrát milion. O miliony z bonusu navíc se bude moci hrát s plným tiketem Sportky.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru