«

»

Dnes se ve Sportce hraje o téměř 53 milionů a o Škodu Kodiaq!

Foto a zdroj: Sazka

Dnešní Sportka bezesporu patří k těm atraktivnějším. I přesto, že ve středu 20. 1. padl Superjackpot, ve hře pořád zůstalo téměř 53 milionů. K tomu si navíc hráči mohou zasoutěžit o Škodu Kodiaq v hodnotě 800 tisíc korun. Jó, dnes se určitě vyplatí vstoupit do hry s plným tiketem! Výherce středečního Superjackpotu se trefil do II. tahu prvního pořadí, kde byl jackpot o poznání nižší. Středeční jackpot v I. tahu prvního pořadí ve výši 48 milionů zůstal opomenutý. Aktuálně je v I. tahu prvního pořadí 50 700 000 Kč. Druhý tah prvního pořadí nabízí 2 400 000 Kč.

První Superjackpot tohoto roku a neštěstí ve štěstí

Sázkaři Sportky si letos se Superjackpotem pospíšili. Zatímco loni byl Superjackpot trefený až v dubnu, letos se to stihlo už v prvním kalendářním měsíci. Ve středečním losování 20. 1. padlo 2x první pořadí. Čísla v druhém tahu 4, 23, 25, 26, 31 a 46 přinesla dvěma sportkařům výhru téměř 2,5 milionů pro každého. Jeden z těchto dvou výherců měl však o poznání více štěstí, protože k číslům, která jsme zmínili výše, trefil i poslední číslo Šance – číslo 7. To mu vyneslo Bonus Sportky ve výši 44 746 803 Kč. Celkem tedy bral přes 47 milionů korun. Paradoxně měl tento hráč „neštěstí ve štěstí”. Sice vyhrál, svými čísly se však trefil do II. tahu prvního pořadí, který byl o dost níž než jackpot I. tahu. Kdyby trefil I. tah a Bonus Sportky k tomu, odcházel by přibližně o 45 milionů bohatší než teď. Ale i výhra 47 milionů je senzační, a proto nemá výherce zapotřebí se „rouhat”.

Zraky sázkařů se obrací k prvnímu tahu 1. pořadí

Pro dnešek se zraky sázkařů obrací k I. tahu prvního pořadí, kde je 50,7 milionů korun. Hru zkrášluje i Prémie Sportky, která na sebe dnes bere podobu luxusního vozu Škoda Kodiaq. Kdo s ní asi odjede?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru