«

»

Dnes se ve Sportce losuje jeden zaručený adventní milionář

Foto: Sazka

Dnes v neděli 27. listopadu je ve Sportce k mání vánoční prémie. Losuje se o jednoho zaručeného milionáře, který díky vsazenému plnému tiketu za 220 Kč bude ve hře o adventní 1 milion korun. K tomu může trefit superjackpot Sportky, který k neděli 27. 11. vystoupal na 108 milionů korun, z toho bonus je 77,5 milionu korun. Abyste jej trefili, potřebujete uhodnout nejen šest čísel pro první pořadí, nýbrž i poslední číslo Šance.

Vánoce jsou tady

Vánoce jsou tady! Pokud se vám nepřipomněly vánočními ozdobami všude venku, mohou se vám připomenout dnešním slosováním. Dnes 27. listopadu se ve Sportce losuje Adventní milionář. Díky šťastnému číslu tiketu nebo online sázky bude zaručeně vylosován jeden výherce, který si nad kombinací čísel nemusí lámat hlavu. Adventní milionář se bude ve Sportce losovat i následující slosování, a to v neděli 4. prosince, v neděli 11. prosince a v neděi 18. prosince. Ideální možnost, jak vám ještě na poslední chvíli mohou výherní výsledky Sportky vydělat na vánoční dárky. Už vám na okně visí dopis Ježíškovi?

Superjackpot se přehoupl přes stovku milionů

Vánoční prémie ale ostatně není jedinou, pro kterou byste měli být ve hře. Superjackpot Sportky se k neděli 27. listopadu přehoupl přes hranici 100 milionů korun, konkrétně se v Superjackpotu hraje o 108 milionů korun. V bonusu je přes 77,5 milionu korun, v druhém tahu prvního pořadí je 28 milionů, v prvním tahu pak 18,9 milionu korun. Ani výhra prvního pořadí Šance by nebyla zanedbatelná. Vyhrát tam můžete přes 3,9 milionu korun.

Tak se necháme překvapit, jestli do konce roku bonus Sportky ještě padne. Ostatně blíží se výročí, kdy ve Sportce minulý rok padl Superjackpot ve výši přes 250 milionů korun. Bylo to 19. prosince a výhru bral sázkař, který pravidelně sázel prostřednictvím internetu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru