«

»

Dnes se ve Sportce losují tři zaručení milionáři a v superjackpotu je 134 milionů

Foto: Sazka

Třetí adventní neděle ve Sportce vygeneruje tři zaručené milionáře. Milion získají tři hráči, jejich číslo tiketu nebo internetové sázky bude taženo. Pro tuto výhru tedy nemusíte tipovat žádná čísla. Ta budou ale potřeba pro hru o Superjackpot Sportky, který se k dnešní neděli 11. prosince vyhoupl na 134 milionů korun. Přitom bonus Sportky je přes 90,6 milionu korun a nejvíce milionů je v druhém tahu prvního pořadí – přes 41,4 milionu korun. Úplně nejlepší jsou tedy výherní výsledky Sportky, které budou obsahovat 6 čísel pro první pořadí i poslední číslo Šance. A ještě lepší by bylo, kdybyste k této kombinaci měli i šťastný tiket a vyhráli na něm adventní milion.

Hra o adventní miliony se blíží ke svému konci

Čím více se blíží Vánoce, tím více graduje hra o adventní miliony ve Sportce. Dnes 11. prosince na třetí adventní neděli lze ve Sportce vyhrát rovnou tři adventní miliony. Potřeba k tomu budou vsazené tři tikety. Vyhrává totiž ten, jehož číslo tiketu nebo internetové sázky bude taženo.

Doplňková hra o adventní miliony přitom začala už v první adventní neděli – 27. listopadu, kde se losoval jeden zaručený milionář. Hra pokračovala i druhou adventní neděli 4. prosince, kde byli taženi dva zaručení milionáři. A dnes 11. prosince budou losovány až tři číselné kombinace, které značí tři tikety nebo čísla internetové sázky. Další vánoční prémie Sportky na sebe nenechají dlouho čekat, protože už neděle 18. prosince vygeneruje až 4 zaručené milionáře.  O prémii Sportky se bude hrát i den před Štědrým dnem, kdy Sazka slibuje, že se někdo na Štědrý den probudí jako milionář.

Pokud tedy máte se sháněním vánočních dárků komplikace, nezoufejte, protože se díky výhře ve Sportce dá ještě leccos stihnout. Takový vsazený tiket Sportky pod vánočním stromečkem také není špatný nápad.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru