«

»

Dnes si ve Sportce počíhejte na Škodu Kodiaq

Foto a zdroj: Sazka

Pokud máte příliš měkké srdce na to, abyste se zúčastnili reálné lovecké sezóny a trefili jelena, raději si ve Sportce dnes 27. listopadu počíhejte na škodu Kodiaq. Vsaďte plný tiket a odjeďte ze hry ve voze v hodnotě 800 000 korun. Kromě škody Kodiaq můžete hrát o Superjackpot Sportky ve výši 126 400 000 korun. Ve středečním slosování Sportky zůstalo 1. pořadí neobsazené, tak třeba se to dnes změní. V 1. tahu 1. pořadí se hraje o 11 200 000 korun. Druhý tah 1. pořadí nabízí až 57 200 000 korun.

Jak se vám Sportka sází v pátek?

Už je to více než měsíc, co můžete Sportku pravidelně sázet i v pátek. Od 9. října Sazka zařadila páteční slosování Sportky mezi pravidelné a sázkaři tak mohou Sportku sázet až 3x týdně. Dnešní pravidelný pátek ozvláštní prémie Sportky – vůz Škoda Kodiaq v hodnotě 800 000 korun. Poslední prémií Sportky byl halloweenský meloun, o který se hrálo 30. října, pamatujete?

Superjackpot Sportky se vyšplhal vysoko

Také jste zvědaví, kdo trefí Superjackpot Sportky nebo alespoň obsadí první příčky? Můžete to být vy, koho výherní výsledky Sportky přehoupnou do světa milionářů. Tak se připravte, protože lovecká sezóna právě začíná!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru