«

»

Dnes: Sportka o 182 milionů, Eurojackpot o 2,5 miliardy!

Foto: depositphotos

Losuje se v pátek 10. dubna

Velký pátek přináší všem loterijním sázkařům hned několik příležitostí, jak si přijít na 100 a více milionů korun. První možností je loterie Šťastných 10, ve které se dá 2x denně 7 dní v týdnu vyhrát včetně doplňkových her až 101 milionů a dnešní den není žádnou výjimkou.

Druhou variantou je dnešní páteční losování Sportky. To se v tomto roce hraje mimořádně už pošesté, přičemž aktuálně na vítěze Superjackpotu čeká 181,9 milionů korun. Dalšími nezanedbatelnými předpokládanými výhrami jsou 1. pořadí Sportky s možností odnést si přibližně 67 a 20 milionů Kč.

Třetí a nejlákavější šancí, jak od základu změnit svůj život, je Eurojackpot. Ten je doslova na prasknutí, když hlavní výhra má hodnotu 2 miliardy a 479 milionů. Vzhledem k tomu, že se Eurojackpot drží na maximu už nejeden týden, se maximální možná výhra, která je u svého stropu přibližně právě nyní, přelévá do druhých pořadí, takže i v nich půjde o ohromné výhry. V posledním losování to například bylo 4x 136 milionů korun!

Vsadíte si?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru