«

»

DNES také: Losování Účtenkovky a mimořádné Sportky

Foto: pexels

Pátek je napumpovaný šancemi na super výhru!

Kromě miliardového Eurojackpotu s prémii pouze pro české hráče v podobě automobilu za 2 miliony je dnešní pátek 15. 11. 2019 mimořádný také díky losování Sportky se Superjackpotem 24 milionů a k tomu ještě losováním účtenkové loterie s hlavní výhrou1 milion korun. Šancí na výhru je tedy více než dost. Už jen, aby to vyšlo.

Koná se 25. kolo losování Účtenkovky

Jako první, co vás dnes může v případě úspěchu nadchnout anebo naopak při nezdaru trochu i naštvat, je v pořadí pětadvacáté losování Účtenkovky. V něm více jak 21 tisíc cen čeká, až budou přiřazeny k náhodně vylosovaným účtenkám, a vy můžete jen doufat, že právě k těm vašim registrovaným.

Přestože budou výsledky Účtenkovky představeny až v podvečer, informaci o případné výhře můžete na svůj mobil nebo email očekávat už kolem poledního, kdy se losování za dozoru 2 pracovníků Ministerstva financí koná. Pakliže máte vytvořený hráčský účet, informace o (ne)výhrách najdete pohodlně i v něm.

Mimořádná Sportka o 24 milionů

Při posledním středečním losování Sportky byl jeden z hráčů tím šťastným, kdo trefil její Superjackpot 250 milionů. Mohl dopadnout ještě o 30 milionů lépe, jenže o 1. pořadí se dělil s jiným šťastným hráčem. Bonus Sportky je tak téměř na nule a hlavním lákadlem je tedy díky předpokládané 22milionové výhře 1. pořadí ve II. tahu Superjackpot o přibližné výši 24 milionů. Ani ty nejsou k zahození a možná s nimi Sportka výsledky překvapí právě vás, když si vsadíte.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru