«

»

Dnes v Eurojackpotu 257 milionů korun plus 7 milionů pro české sázkaře navrch!

Foto a zdroj: Sazka

Dnes se v Eurojackpotu hraje o 257 milionů korun. Českým sázkařům navíc dnes 5. listopadu dala Sazka do hry také 7 milionů navrch. Naposledy na sebe vzala Prémie Eurojackpotu podobu luxusního karavanu za 2,5 milionu korun (1. 10.). Dnes je hodnota prémie téměř trojnásobná. Tak na čí výherní výsledky Eurojackpotu se nalepí oněch sedm milionů korun?

Vsadíte si Eurojackpot nebo Sportku?

Dnešní Prémie Eurojackpotu, která má podobu 7 milionů korun, může sázkařům rozhodnout, zda si dnes vsadí Eurojackpot nebo Sportku. Ti sázkaři, kteří jsou v obraze, si nemohli nevšimnout, že jackpot Sportky se náramně podobá jackpotu Eurojackpotu! Zatímco Superjackpot Sportky stoupá už od dubna tohoto roku, kdy padl naposledy, Eurojackpot za tu dobu zažil své vzestupy a pády. Ve Sportce se aktuálně hraje o 207 200 000 Kč, v Eurojackpotu je to 257 000 000 Kč. Rozdíl necelých 50 milionů kroun!

Kdy Eurojackpot padl neposledy a proč je tak nízko?

10. 9. padl Eurojackpot vysoký přes 1,2 miliardy a výhra mířila do Německa. Od té doby se drží při zemi, protože jej sázkaři dosud stačili vybrat dřív, než se přehoupl nad jednu miliardu:

  • výhra přes 563 milionů pro Finsko – 24. 9.,
  • výhra přes 844 milionů korun pro Německo – 15. 10.,
  • výhra přes 275 milionů korun pro Švédsko – 22. 10.,
  • výhra přes 262 milionů korun pro Polsko – 29. 10..

Víte, že v pátek 8. 10. mířilo přes 16,8 milionu korun na Slovensko?

Nejspíš asi víte, že zatímco o hlavní výhru Eurojackpotu můžete hrát už s jedním sloupečkem za 60 Kč, o Prémii 7 milionů korun se lze pokusit jen a pouze s plným tiketem Eurojackpotu včetně doplňkové hry Extra 6 za 400 Kč.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru