«

»

Dnes v Eurojackpotu 509 milionů a hra o silvestrovskou prémii v hodnotě 20 milionů korun

Foto: Sazka

Poslední slosování Eurojackpotu v letošním roce letos trefí na pátek 30. prosince. Už na Silvestra se tedy můžete probudit jako milionář. Hrát přitom můžete s plným tiketem a být ve hře o silvestrovskou prémii – apartmán v exotice v hodnotě 20 milionů korun. Obětovat ale můžete i jen 60 korun za sloupeček a být ve hře o jackpot Eurojackpotu ve výši 509 milionů korun. Nebylo by úžasné zakončit rok 2022 velkou výhrou v Eurojackpotu?

Eurojackpot se s rokem 2022 loučí ve velkém stylu

Kdy jindy se pokusit o výherní výsledky Eurojackpotu než v posledním slosování tohoto roku? Dnes, to je v pátek 30. prosince se hraje o jackpot ve výši 509 milionů korun. Sazka se navíc s rokem 2022 rozhodla rozloučit ve velkém stylu a dala do hry silvestrovskou prémii v hodnotě 20 milionů korun. Přesně takovou cenu má apartmán v exotice, kde můžete v případě výhry slavit už příští silvestr.  Vybrat si samozřejmě můžete i peněžní ekvivalent výhry.

Hra o apartmány už tady letos byla. Tento apartmán má však ze všech nabízených nejvyšší hodnotu. Vyhrát jste mohli jak apartmány v Chorvatsku, tak luxusní bydlení v Rakousku. Minulý rok se na Silvestra hrálo o luxusní byt v Praze pamatujete? Úterní slosování Eurojackpotu je navíc důkazem, že i výhra třetího poaádí vám může pomoci splatit třeba hypotéku. 27. prosince se český hráč spolu s Němcem postavili na třetí příčku výherního pořadí a každý si ze hry odnesl přes šest milionů, gratulujeme! Krásné bylo ten den i čtvrté výherní pořadí, ze kterého si jeden český hráč odnesl přes 285 tisíc korun a to je na čtvrté pořadí slušná částka.

I půlmiliardová výhra by se hodila

Také v případě, že se rozhodnete obětovat je pár drobných, můžete dnes ze hry vyjít jako poloviční miliardář. O půl miliardy, konkrétně o 509 milionů korun se hraje dnes. K výhře stačí tipnout jedinečných 5+2 čísel a jako jeden z nespočet hráčů celkem 18 zemí se postavit na stupínek prvního výherního pořadí. Jak snadné! A třeba vám k výhře pomůže to, že letos se Eurojackpot losuje naposledy… tak proč do toho nejít?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru