«

»

Dnes v Eurojackpotu hra o karavan a ve Sportce o více jak 176 milionů korun

Foto: Sazka

Luxusní karavany Sazce ještě nedošly, a proto o další honosný obytňák v ceně 2,5 milionu korun můžete v Eurojackpotu hrát už dnes 1. října. Souboj o karavan proběhne jako vždycky v rámci doplňkové hry Extra 6 a je k němu potřeba vsadit si plný tiket. Je jasné, že vzhledem k částce, o kterou se hraje ve Sportce (přes 176 milionů korun), bude řada sázkařů na vážkách, do jaké loterie dnes svá šťastná čísla pro výhru poslat.

254 milionů si můžete ze hry Eurojackpot odvézt v obytňáku za 2,5 milionu korun

O 254 milionů korun, které tvoří jackpot Eurojackpotu, si můžete zahrát už s pouhým jedním jediným sloupečkem. Dnešní hra však doporučuje vsadit si plný tiket, protože se mimo miliony exkluzivně jen mezi českými sázkaři hraje také o luxusní obytňák. Ten výherní výsledky Eurojackpotu nepřináší poprvé. O luxusní karavan se letos hrálo už 23. dubna, 18. června a 16. července.

Minulý pátek bylo trefeno první pořadí, ze kterého finský sázkař odčerpal přes půl miliardy korun. Dnes se musí sázkaři spokojit jen s minimální výší Eurojakpotu. I ta jim je schopná zajistit maximální zážitky.

Dnešní Sportka pomalu konkuruje Eurojackpotu

Oproti Sportce má jackpot Eurojackpotu většinou navrch. Nestává se to často, ale dnes tomu tak není. Vzhledem k tomu, že je Eurojackpot na své spodní hranici – 254 milionů korun a Sportka se zase pro změnu na sázkaře dívá z více než 176milionového patra, se můžeme dovtípit, že dnešní Sportka přetáhne Eurojackpotu nějaké ty sázkaře. Je totiž rozdíl bojovat o stovky milionů na domácím poli, nebo se o ně rvát se sázkaři z 18 zemí.

Bonus Sportky přesahuje hranici 150 milionů korun. Spolu s ním je nejatraktivnější 2. tah prvního pořadí, ve kterém je 24,1 milionu korun.

Superjackpot Sportky, o který můžete hrát jedině s plným tiketem za 220 Kč a který trefíte pouze tehdy, když uhádnete 6 čísel a s nimi i poslední číslo Šance, padl naposledy 2. dubna tohoto roku (bonus 41 905 750 Kč plus 1. pořadí (II. tah) 45 312 873 Kč).

 

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru