«

»

Dnes v Eurojackpotu hra o obytňák za 2,5 milionu!

Foto: Sazka

Kromě přes půl miliardy vysokého Eurojackpotu mohou dnes 23. dubna  Češi hrát o karavan v hodnotě 2,5 milionu korun. Vstupenkou do hry o luxusní „dům” na kolech je plný tiket Eurojackpotu, který vám z kapsy vytáhne 400 Kč. Letos je to už čtvrté slosování, kdy je ve hře kromě hlavní výhry něco navíc. 29. 1. a 5. 2. se hrálo o Cestu kolem světa, 26. 2. a 26. 3. byl ve hře Land Rover Discovery. Minulý pátek Češi v Eurojackpotu moc nezářili, dnes tomu může být jinak!

Nemusíte trefit hlavní výhru, abyste zažívali luxus

Je nám jasné, že půlmiliardový jackpot v Eurojackpotu je nepřehlédnutelný, a proto se k němu upírají zraky většiny sázkařů. Protože však loterii Eurojackpot hraje dohromady 18 zemí, nejsou hlavní výhry pro české hráče tak časté. Lepší rozpoložení příležitostí na výhru mohou Češi pocítit v doplňkových hrách Eurojackpotu, ať už ve hře Extra 6, nebo v rámci Českých pátků. Dokonce ani nemusíte trefit hlavní výhru, abyste zažívali luxus. S obytným vozem na cestách se můžete mít lépe než kdejaký miliardář. Vždyť jen díky obytňáku můžete mít pokaždé jiný výhled z okna! A jen díky obytňáku přijdete na chuť minimalismu, když zjistíte, že méně je někdy více!

S nejluxusnějšími karavany na světě se měřit nemůže, přesto může být dostačující

Karavan za 2,5 milionu korun není možné nemilovat. Tento kousek bude své pasažéry během cest hýčkat luxusem. Vedle nejluxusnějších obytných vozů na světě s ním však raději neparkujte, abyste nepocítili komplex méněcennosti. Ten nejdražší a nejvymazlenější obytný vůz totiž stojí téměř 70 milionů korun a na Sedmičkách jsme vám o něm už nejspíš psali. Jmenuje se EleMMent Palazzo Superior, je 14 metrů dlouhý a 4 metry vysoký a zaparkovat s ním nejspíš nebude úplně jednoduché. Na každé složité manévrování s ním však zapomenete hned, jak vstoupíte do jeho útrob.

Tak ať vám čísla přejí a velké výhry ať se dějí!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru