«

»

Dnes v Eurojackpotu hra o téměř 2,3 miliardy korun

Foto: Sazka

Kdy jindy si vsadit Eurojackpot než v době, kdy se krčí pod svým maximálním stropem? Už se ho téměř dotýká a potřeboval by více prostoru. Ten mu může poskytnout váš bankovní účet. Dnes 28. května se v Eurojackpotu hraje o 2 291 000 000 Kč.  Poskytnout azyl miliardám, s tím bude mít problém jen málokdo. Naopak problém má většina sázkařů, která nemůže přijít na to, jakou podobu bude mít páteční série výherních čísel. To bude ještě zajímavé!

Kdo bude novým miliardářem?

Těžko říct, koho výherní výsledky Eurojackpot promění v miliardáře tentokrát. Vzhledem k tomu, že Eurojackpot sází hráči z 18 evropských zemí, je zájem opravdu enormní. Pošimrat eurojackpotové štěstí můžete sami za sebe, nebo můžete být součástí hráčského syndikátu. Jde o skupinu přátel, kolegů či rodinných příslušníků, kteří do hry přispívají pravidelně stejnou částkou. Čím více jich ve skupině je, tím více vyberou peněz a o to více tiketů mohou vsadit.

Ostatně to se podařilo skupině asi 50 lidí ve Finsku na konci srpna roku 2019. Tehdy se Eurojackpot vyšplhal do výše 2,38 miliardy korun. Po slosování vyšlo najevo, že vyhrává tiket z Finska, který byl zakoupený v městečku Siilinjärvi. Člověk si hned představí jediného výherce, kterému na účet míří miliardy. V tomto případě však šlo o skupinu až 50 výherců, kdy si každý hráč odnesl domů přes 46,5 milionu korun. Každý ve skupině do hry přispíval týdně asi 10 eur. Když to vynásobíte padesáti, zjistíte, že si skupina mohla dovolit každý týden vsadit tikety za v přepočtu asi 13 tisíc korun. To už pravděpodobnost výhry stoupá. Hráčské syndikáty jsou oblíbené nejen ve světě, ale i u nás.

Právě Finsko spolu s Německem patří k zemím, kde Eurojackpot padá nejčastěji. A jakou taktiku pro výhru v Eurojackpotu zvolíte vy?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru