«

»

Dnes v neděli 15. prosince se koná losování Účtenkovky

Foto: depositphotos

V Účtenkovce naposledy jen 21 025 cen

Je polovina měsíce – neděle 15. prosince a koná se další, v pořadí už 26. losování Účtenkovky, ve kterém se losují pouze listopadové účtenky úspěšně zaregistrované mezi 1. listopadem a 12. prosincem. Kdo má vytvořený hráčský účet, nalezne informace o případných výhrách v něm, a to kolem poledne, kdy se losování uskutečňuje.

Všichni ostatní výherci se budou muset spolehnout na sms či emailové zprávy a hlídat, aby jim ta šťastná výherní informace neunikla. Oficiálně budou výsledky účtenkové loterie, tedy přehled výherních BKP kódů, představen v odpoledních hodinách.

Aktuálně jde o poslední letošní losování a zároveň o poslední losování, v němž se hraje o 21 025 cen. V polovině ledna už Účtenkovka nabídne 30 215 výher, díky čemuž se dostane na více hráčů. Stále se budou na výhrách přerozdělovat stejné peníze, pouze v jiném poměru. Prvních 5 vysokých zůstane, u dalších (20 000 a 1 000 Kč) se počet sníží a navýší se počet stokorunových, přesně z počtu 20 000 výher na 30 000 výher.

3/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. Jirka

    I 500 účtenek je na jednoho až až. Ještě by to chtělo vyřadit účtenky do 3 – 5 Kč, nebo alespoň ty haléřové s kterými se nejvíce podvádí.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru