«

»

Dnes v pátek se hraje o 100krát 2 miliony ve Sportce a nový auťák Land Rover Discovery v Eurojackpotu

Foto: Sazka

V Superjackpotu Sportky na vás čeká 106 milionů korun a v  Eurojackpotu skoro 1 miliarda

Rovných 106 milionů ve Sportce a navrch 100x 2 miliony

Dnes, v pátek 17. srpna, proběhne další mimořádné losování Sportky, ve kterém na vás čeká Superjackpot ve výši 106 000 000 korun a Jackpot Šance přesahující 2,3 milionu korun. Při výhře 1. pořadí obou tahů na vás čekají milionové částky, a to 46,2 milionů a 4,6 milionů korun. V druhých pořadích můžete vyhrát shodně vysoké sumy ve výši 700 tisíc korun.

Nezapomeňte, že se stále hraje i bonusová hra 100x 2 miliony, do níž se automaticky zapojíte při vsazení plného tiketu za 220 korun. Losovat se bude zase 5 osmnáctičíselných kódů, u kterých netipujete žádná čísla, jelikož jsou pevně dány jako čísla sázenek.

Téměř miliarda v Eurojackpotu a automobil jako věcná výhra

Jako každý pátek se dnes také losuje Eurojackpot, jehož jackpot se nyní vyšplhal na obrovských 998 000 000 korun. Mimořádně se dnes losuje i jedna věcná výhra, o níž mohou hrát pouze sázkaři z České republiky. Jde o nový automobil Land Rover Discovery za 2 miliony korun, který vyhraje jediný výherce, jež si vsadil plný tiket Eurojackpotu za 400 korun. Při hře o Land Rover se losuje číselný kód sázky, tudíž není potřeba tipovat žádná čísla.

3.5/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru