«

»

Dnes ve Sportce milionová prémie a superjackpot 162 milionů!

Foto: Sazka

Docela krásně nám do Vánoc nakynula vánočka Sportky upletená z milionů. Dnes v pátek 23. prosince se ve Sportce losuje jeden zaručený milionář, který si ze hry odnese vánoční prémii jeden milion korun. V superjackpotu Sportky je pak 162 milionů korun, z toho v bonusu je přes 106 milionů. Vsazenými čísly je přitom nejlepší cílit na druhý tah prvního pořadí, ve kterém je téměř 54 milionů korun.

Jaké by to asi bylo trefit superjackpot těsně před Štědrým dnem?

Sestřelit vánočně laděné Sportka výherní výsledky můžete právě dnes 23. prosince, kdy se ve hře losuje jeden zaručený milionář. Abyste se jím stali právě vy, je potřeba do hry vstoupit s plným tiketem a pak mít štěstí na to, aby byla tažena zrovna vaše čísla tiketu (nebo internetové sázky). Kromě milionové prémie můžete s plným tiketem cílit na superjackpot Sportky, který nakynul do výše 162 milionů korun. Z toho jen bonus je vysoký přes 106 milionů, a proto doporučujeme k šesti výherním číslům pro první pořadí (dnes nejlépe pro druhý tah) trefit i poslední číslo šance. To je zárukou trefeného superjackpotu, který k dnešku rozhodně není malý. To by byl ale bohatý Ježíšek! A pokud se vám plný tiket sázet nechce, už s jedním sloupečkem za 20 Kč máte šanci vyhrát třeba jen první pořadí Sportky. I v něm se však skrývá velké bohatství – třeba výhra 53,8 milionu korun, která se skrývá v druhém tahu prvního pořadí.

Ve čtvrtou adventní neděli padala první pořadí

Superjackpotu bylo ve neděli 18.12. blízko hned několik hráčů. Ten den se hrálo až o čtyři zaručené adventní milionáře a padala i první pořadí. Konkrétně dva hráči se postavili na příčku prvního tahu prvního pořadí, ze které si domů každý odnesl přes 3,6 milionu korun. První pořadí padlo i v doplňkové hře Šance, kde také dva hráči zbohatli každý o více než 473 tisíc korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru