«

»

Dnes ve Sportce opět hra o Škodu Kodiaq a Superjackpot 56,9 milionu

Foto: Sazka

Se Škodou Kodiaq se ve Sportce roztrhl pytel. Dnes to rozhodně není poprvé, co se o ni v tomto roce hraje. Má hodnotu 900 tisíc korun, a tedy pokud se rozhodnete pro peněžní ekvivalent výhry, nebudete muset výhru pod milion danit. Kromě Škody Kodiaq se ve Sportce hraje o Superjackpot 56,9 milionu korun, z toho bonus činí více než 43,9 milionu. Co se výher týče, jsou oba tahy jak v prvním, tak v druhém pořadí docela vyrovnané.

Štěstí přeje připraveným

Pravidelní sázkaři moc dobře vědí, že na výherní výsledky Sportky žádné strategie ani návody neplatí. Přesto můžeme říct, že štěstí přeje připraveným. V tomto případě má štěstí formu vsazeného tiketu. A vzhledem k tomu, že nejplnější kasičku peněz skrývá bonus Sportky – přes 43,9 milionu, je lepší vsadit si plný tiket. Jediné s ním máte možnost hrát o Superjackpot, na který s pouhým jedním sloupečkem zkrátka nedosáhnete.

Závěr února provětral bankomat Sportky

Zatímco v první půlce února to vypadalo, že tento měsíc výhrám nepřeje, už 23. února se prokletí zlomilo. Šťastný sázkař vybral z druhého tahu prvního pořadí přes 40 milionů korun. Na úspěch navázal další hráč hned další slosování v pátek 25. února, kdy z prvního tahu prvního pořadí vybral přes 23,8 milionu korun. Nádhera! Právě tyto výhry patří letos k těm zatím nejvyšším.

V úspěšném vyhrávání můžete pokračovat i vy, a to už dnes. Stačí, když do hry vstoupíte s plným tiketem, uhodnete šest čísel potřebných pro první pořadí a budete mít štěstí i na poslední číslo Šance… tato konstelace hvězd vám může zajistit Superjackpot ve výši 56 900 000 Kč. A to je dost na cokoliv!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru