«

»

Dnes ve Sportce opět hra o Škodu Kodiaq

Foto: Sazka

Astrologické jaro můžete přivítat v novém voze od Sazky, tedy od Škody… vlastně obojí. Sazka dala pro dnešní slosování Sportky (5. března) do hry opět Škodu Kodiaq. Letos je to už počtvrté, co se ve Sportce hraje o vůz a potřetí se hraje o model Kodiaq. Celkem se dnes jedná o pátou Prémii Sportky tohoto roku. Kromě věcné výhry je ve hře také slušný jackpot 36 300 000 Kč. Nejlépe uděláte, když se svými čísly trefíte do II. tahu prvního pořadí, kde je aktuálně 18,9 milionu korun.

O Škodu Kodiaq se letos hraje už potřetí

Škoda Kodiaq v hodnotě 800 tisíc korun může být vaše po tom, co si dnes vsadíte plný tiket Sportky za 220 Kč. Jedině tak můžete být ve hře o tento vůz. O Škodu Kodiaq se ve Sportce letos hraje už potřetí. Poprvé se o vůz hrálo 22. ledna. Další možnost měli sázkaři přibližně o měsíc později – 19. února. Kromě Škody Kodiaq byl letos ve hře i vůz Škoda Karoq – hrálo se o něj 6. ledna.

Dnes je to už popáté, co se sázkaři svým číslem tiketu (online sázky) snaží trefit do Prémie Sportky. Vůbec první prémií letošního roku bylo 21 elektrokol, které Sazka dala do hry 1. ledna.

Už dnes večer můžete mít milionové starosti

Milionové starosti se do vaší hlavy mohou vkrást už po dnešním slosování. Vyměnit úvahy, jak zaplatit složenky za výběr banky pro vaše miliony… ,to by šlo, ne? Tak šťastný výběr čísel!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru