«

»

Dnes ve Sportce přes 256 milionů Kč + 1 zaručený milionář

Foto a zdroj: Sazka

Mimořádná páteční Sportka s milionovou prémií

Je pátek 1. listopadu. Na tom by ještě nebylo nic zvláštního. Ojedinělý je ale fakt, že právě v dnešní den se zaručeně zrodí minimálně jeden milionář. Postará se o to Sportka, která nabízí jistý halloweenský meloun. Stačí si vsadit plný tiket Sportky a nechat se tak automaticky zařadit do slosování, z něhož na základě vylosovaného sériového čísla sázenky vzejde jeden šťastný melounář. Ukážou Sportka výsledky právě na vás?

V pořadí se tento rok jedná už o 16. mimořádné losování Sportky, které kromě extra milionové prémie navrch nabízí šanci i na další pořádný balík peněz. Ve hře je totiž Bonus přes 208 milionů korun, který spolu s vyšším prvním místem, čímž je přes 46 milionů v I. tahu, vytváří senzační Superjackpot převyšující 256 milionů! Už se vám na něj sbíhají sliny? Proč ne. Díky plnému tiketu Sportky za 220 Kč hrajete rovnou i o něj.

Lákadlem je také 1. místo ve II. tahu s předpokládanou výhrou 7,9 milionů anebo 2x 1,4 milionu za 2. místo pro oba tahy. Stydět se za svůj jackpot rozhodně nemusí ani Šance, v níž je nastřádáno 8,7 milionů Kč. Jak vidíte, důvodů, proč si vsadit právě tento pátek, je víc než dost a každý je milionový. Tak ať to vyjde!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru