«

»

Dnes ve Sportce zaručeně jeden milionář a Superjackpot Sportky 197 900 000 Kč ve hvězdách!

Foto: Sazka

Sázkaři Sportky šílí. Jejich opakované pokusy shodit grandiózní Superjackpot Sportky ne a ne vyjít! Zdá se, že je na žebříčku výher jako přikovaný. Dnes v neděli 31. října se hraje o Superjackpot Sportky 197 900 000 Kč. Z toho Bonus Sportky činí 177 395 210 Kč. V prvním tahu prvního pořadí je 18 milionů korun. V druhém tahu prvního pořadí 6,6 milionu korun. Jackpot Šance = 640 tisíc korun. Kromě výše zmíněného je ve hře také Halloweenský meloun (zaručený milion pro šťastlivce se vsazeným plným tiketem).

Období, kdy se Sportka podobá Eurojackpotu

V poslední době mají sázkaři českých loterií jasno. Zatímco Eurojackpot se kvůli posledním výhrám drží při zemi, výherní výsledky Sportky získávají na atraktivnosti. Ve hře Sportky je téměř 200 milionů, z čehož přes 177 milionů korun tvoří pouze Bonus Sportky. Ani se nedivíme pravidelným sázkařům Eurojackpotu, že z tého hry na chvíli přesídlili ke Sportce. Výhody jsou jasné – o výherní výsledky Sportky usilují pouze čeští hráči, kdežto o Eurojackpot se rve až 18 evropských zemí! Obě hry přitom teď nabízí přibližně dvěstěmilionovou výhru.

Halloweenský meloun

Že dnešní Sportka rozhodně stojí za vsazení, o tom svědčí nabídka halloweenské prémie v podobě jednoho milionu pro majitele vylosovaného čísla tiketu či online sázky. O Halloweenský meloun se ve Sportce hrálo i loni a na Halloween myslí Sportka i letos. Pro připomenutí – o Halloweenský meloun mohou soutěžit ti sázkaři, kteří do hry vstoupili s plným tiketem Sportky včetně Šance za 220 Kč.

Vsazený plný tiket zužitkujete i jinde

V poslední době do hry Sportka sázkaři nevstupují jinak než s plným tiketem Sportky včetně doplňkové hry Šance. Právě to je totiž předpokladem trefení Superjackpotu Sportky, který má nakročeno překročit svou 200milionovou hranici. Zdalipak se přes ni dostane už dnes, to uvidíme po slosování… tak hodně štěstí ve hře!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru