«

»

Dnešní Bonus Sportky přesahuje 173 milionů, dojde na hru Dvěstěkrát milion?

Foto: Sazka

Superjackpot Sportky je 189 100 000 Kč. První tah prvního pořadí láká na 13,5 milionu korun. V Šanci je přes 3,8 milionu korun. Největší část výher tvoří Bonus, který přesahuje hranici 173 milionů korun. Už delší dobu je Bonus Sportky mezi sázkaři tématem číslo jedna. Nešušká se o ničem jiném než o tom, zda padne, kdy padne, komu padne a jestli vůbec padne. Ono by se totiž mohlo stát, že po velmi velmi dlouhé době dojde na doplňkovou hru Sportky Dvěstěkrát milion.

Doplňková hra Dvěstěkrát milion rozpustí miliony Bonusu

Ať už je Superjackpot vysoký přes 189 milionů korun zakletý do jakýchkoliv čísel, sázkaři by si měli s výherními výsledky Sportky jednoznačně pospíšit. Sice to ještě úplně nehoří, ale v budoucnu, jestli Bonus Sportky dále nesražený poroste, se může stát, že se přistoupí na rozpuštění milionů v něm. Pravidla Sportky totiž mluví jasně – pokud Bonus Sportky přesáhne hranici 250 milionů korun (pozor, platí pouze a jen pro BONUS Sportky, nikoliv pro Superjackpot), 200 milionů z něj bude během následujících 20 slosování rozpuštěno mezi hráče s plným tiketem Sportky, kteří mohou doufat ve šťastné číslo jejich tiketu či online sázky.

Ještě pro jistotu vysvětlíme: 200 milionů bude postupně vypláceno hráčům Sportky, kdy o vítězi rozhodne šťastné číslo tiketu nebo internetové sázky. V rámci doplňkové hry Dvěstěkrát milion se uskuteční celkem 20 slosování. V každém tomto slosování bude vyplaceno 10 výher, každá v hodnotě jednoho milionu korun. Podmínkou hry Dvěstěkrát milion je plný tiket včetně ŠANCE za 220 Kč.

Naposledy se Bonus takto rozpouštěl v roce 2018, tenkrát měla doplňková hra maličko odlišný název, a to Stokrát dva miliony. Rozdávala se tedy stejná suma 200 milionů korun, ale v jiném poměru.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru