«

»

Dnešní Eurojackpot nabízí 268 milionů a motorku k tomu

Foto a zdroj: Sazka

Losování o Harley Davidson za 800 000 Kč v pátek 3. 8. 2020

Při posledním losování Eurojackpotu byla trefena hlavní cena bez mála 1,2 miliardy korun, která putovala za šťastným výhercem do Norska. Aktuální jackpot se tak snížil na 268 milionů, což ale ještě neznamená, že to není dostatečně lákavá suma. Pokud by přeci jenom někomu z českých hráčů nestačila, jako důvod ke vsazení pátečního Eurojackpotu pro něj může být Český pátek s prémií v podobě motocyklu Harley Davidson v ceně 800 000 Kč.

Podmínkou pro šanci na výhru 1. pořadí Eurojackpotu s 268 miliony korun či jakéhokoliv pořadí jiného je vsazení alespoň 1 sloupce za 60 Kč. Pokud se však chcete zúčastnit ryze české soutěže o téměř milionovou motorku, je třeba si vsadit plný tiket Eurojackpotu za 400 Kč, to je všech 6 sloupců včetně Extra 6, čímž budete do losování zařazeni automaticky.

Vášniví motorkáři by jistě byli z výhry nadšeni, všichni ostatní, včetně těch, co na silný motocykl ani nemají řidičské oprávnění, jistě potěší možnost nechat si místo něj vyplatit jeho hodnotu, to je rovných 800 000 korun na bankovní účet. Losujeme už dnes 3. července, tak ať vám to vyjde!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru