«

»

Dnešní Eurojackpot o 2 miliardy a auto za 2 miliony

Foto a zdroj: Sazka

Staňte se 16. 8. miliardářem anebo řidičem luxusního auta

Dnes 16. 8. je třetí pátek v měsíci. Čeští hráči Eurojackpotu už vědí, že toto datum jen a pouze pro ně přináší další možnost speciální výhry. Tou je opět dobře známý automobil Land Rover Discovery v hodnotě 2 miliony korun. Jak ho získat?

Stačí si vsadit plný tiket Eurojackpotu, to je 6 sloupců + Extra 6, vše za 400 korun. Každý takový tiket bude automaticky zařazen do slosování, v němž budou o vítězi rozhodovat sériová čísla sázenky. Jisté je, že jeden z hráčů tento luxusní vůz vyhraje. A pokud by o něj náhodou neměl zájem, může si po dohodě se Sazkou nechat vyplatit jeho hodnotu na bankovní účet a rovné 2 miliony korun použít úplně jinak.

Kromě nadupaného automobilu, který mohou vyhrát jen čeští hráči, se v Eurojackpotu ještě hraje o bez mála 2 miliardy korun, které máte s plným tiketem 6x větší šanci vyhrát, než jen s jedním sloupečkem. To je další důvod, proč se dnešního pátečního losování zúčastnit. Vsadíte si?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru