«

»

Dnešní Eurojackpot opět trhá rekord, pokusíte se o 2,8 miliardy?

Foto: Sazka

Po tom, co se maličko změnila pravidla Eurojackpotu, je jeho jackpot  snad ještě atraktivnější. Už dnes, to je v úterý 19. 7., se můžete v této loterii pokusit o rekordní sumu 2 874 000 000 Kč, která ještě v historii Eurojackpotu pokořena nebyla. Troufnout si na ni přitom můžete s pouhým jedním sloupečkem těch správných čísel, za který dáte jen 60 Kč.

Už minulý jackpot byl rekordní a putoval do Německa

Rekordní výherní výsledky Eurojackpotu, které jsou vyšší než 2,5 miliardy, přitom už padly, a to 20. května. Částka 2 717 865 829 Kč putovala do Německa a byla nejvyšší výhrou v historii Eurojackpotu. Ale to se už dnes může změnit. Ve hře je ještě více než minule a Eurojackpot má pořád prostor k dalšímu růstu. Poputuje výhra po dlouhé době zase do Česka? K výhře vám stačí vsadit pouhý jeden sloupeček za 60 Kč. V tomto směru se totiž Eurojackpot od Sportky odlišuje. Zatímco na Superjackpot Sportky dosáhnete jedině s plným tiketem za 220 Kč, miliardové výherní výsledky Eurojackpotu mohou být vaše už za pouhých 60 korun.

Díky změnám je Eurojackpot atraktivnější

Nelze popřít, že díky změnám, které se v Eurojackpotu udály s datem 19. března, je tato loterie pro sázkaře ještě atraktivnější. Možnost vyhrát miliardy mají už 2x týdně a jackpot vyskočil na 3 miliardy korun. Díky většímu objemu sázek na Čechy v Eurojackpotu čekají také tučnější prémie. Už několikrát se od té doby hrálo ne o jeden, nýbrž rovnou o tři luxusní obytné vozy. A 26. července se bude v Eurojackpotu letos už podruhé hrát o luxusní apartmán v Chorvatsku za 15 milionů korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru