«

»

Dnešní Eurojackpot vám zabalí na cesty – hraje se o 10 cest kolem světa

Foto: Sazka

Dnešní Eurojackpot je pro mnohé cestovatele příslibem sbalených kufrů. Kromě jackpotu ve výši 262 milionů si mohou Češi dnes 29. ledna ze hry odnést i 10 cest kolem světa v hodnotě 500 tisíc korun. Vstupenkou do hry je klasicky plný tiket Eurojackpotu. Cestovatelské zážitky pro Sazku zajišťuje cestovní kancelář Fischer. Pokud však budete chtít cestovat na vlastní pěst, bude se vám hodit spíše peněžní varianta výhry.

Cestovatelům v době pandemie vyhládlo

Je možné, že dnes si Eurojackpot vsadí i ti, kteří běžně nesázejí. Vzhledem k dnešní situaci ve světě musela většina lidí nechat své batohy a krosny na nějakou dobu v koutě. Proto se jim ani nedivíme, že jsou cestovatelsky hladoví. Nasytit je může dnešní Prémie Eurojackpotu – 10x cesta kolem světa. I výherní výsledky Eurojackpotu z hlavní hry mohou váš cestovatelský rozpočet nafouknout.

Kolik peněz potřebujete na cesty?

Cestovat lze všelijak a za různou cenu. Zatímco někdo zvládne procestovat kus světa pouze s batohem na zádech a pár drobnými v kapse, jiný se rád obklopí luxusem. Tak například jednu z nejdražších letenek na světě vám prodá letecká společnost Etihad Airways, která vás z New Yorku do Abú Zabí dopraví za cca jeden milion korun. Pozor, je to pouze jednosměrná letenka, a proto budete na cestu zpět potřebovat další milion.  Během letu vás ubytují v třípokojovém apartmánu, ve kterém budete mít pohodlí, soukromí a hlavně luxus. O to všechno se postará pečující personál, který budete mít neustále při ruce. I ubytování na cestách něco stojí. Zde lze výrazně ušetřit, když oželíte přespání v nejluxusnějších hotelech světa, kde vás jedna noc vyjde na čtvrt, půl či rovný jeden milion korun. Někdo si ale zkrátka nemůže pomoct, a proto rád kývne třeba na nabídku hotelu Four Seasons v New Yorku, který jednu dobu nabízel hotelové apartmá, kde jedna noc opravdu stála jeden milion korun. V pokoji nechyběla dekorace z diamantů, z perleti či z pravé telecí kůže.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu trávení volného času mimo domov, Eurojackpot vám dá pro cestování vše potřebné – čas, peníze i dopravní prostředek (tento rok se bude v Eurojackpotu hrát také o obytný vůz).

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru